Vilmista vs United ‒ „Alta transportas“ (78:105)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 05 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nieko nelėmusiose rungtynėse United ‒ „Alta transportas“ įveikė „Vilmistą“

2016 spalio 05 d., Trečiadienis, 22:00 val., peržiūros: 1161

Trečiadienį, spalio 5 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Kauno mero taurės 2016“ B pogrupio rungtynės, tarp „Vilmistos“ (0-3) ir United ‒ „Alta transporto“ (2-1) ekipų. Šios rungtynės turnyrinėje lentelėje jau jokios įtakos neturėjo – „Vilmista“ net ir laimėjusi būtų likusi paskutinėje grupės vietoje, o United ‒ „Alta transportas“ buvo užsitikrinusi trečiąją vietą grupėje, tačiau jau neturėjo galimybių pakilti aukščiau.

Net nesužaidus keturių minučių rungtynėse United ‒ „Alta transportas“ po taiklaus T. Žiobos dvitaškio įgijo dviženklį pranašumą 2:12. Tačiau puikus „Vilmistos“ aukštaūgio E. Plentos žaidimas po krepšiu ir taiklūs metimai neleido svečiams toliau nutolti. Pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 16:23 United ‒ „Alta transporto“ ekipos naudai.

Antrajame ketvirtyje iš E. Plentos estafetę perėmė Š.Petraitis, pelnęs aštuonis taškus per kelias minutes, taip sumažindamas United ‒ „Alta transporto“ komandos persvarą iki 30:32. Visgi, kėlinuko pabaigoje du P. Grikšto ir vienas D. Kuzmicko taiklūs tolimi šūviai vėl leido svečiams pirmauti dviženklia pesvara 34:47.

Trečiajame ketvirtyje United ‒ „Alta transportas“ spurtavo ir penki iš eilės M. Lebedžio taškai nutolino svečius iki 38:60. Iki kėlinuko pabaigos United ‒ „Alta transporto“ persvara keitėsi nedaug, o kėlinukas pasibaigė esant rezultatui 56:77.

Ketvirto kėlinuko pradžioje „Vilmista“ spurtavo ir po taiklaus T. Raulušavičiaus metimo priartėjo iki 65:80. Tačiau L.Lukošenkinas ir T.Žioba iškart smeigė po tritaškį, po kurių United ‒ „Alta transportas“ vėl įgijo dvidešimties taškų persvarą. Dar likus žaisti kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos United ‒ „Alta transporto“ komandos krepšininkas M.Lebedys pelnė savo ekipai 100-ąjį tašką, o jo atstovaujama ekipa iškovojo pergalę rezultatu 78:105. United ‒ „Alta transportas“ toliau kovos „Mažojoje Kauno mero taurėje“, kurioje bus aiškus favoritas, o „Vilmistai“, nepavykus iškovoti nei vienos pergalės grupėje, deja, tenka baigti varžybas šiame turnyre.

Vilmista: Egidijus Plenta – 27 tšk. (13 atk. kam.), Tomas Raulušavičius – 25 tšk. (12 atk. kam.), Šarūnas Petraitis – 19 tšk. (9 rezult. perd.)

United ‒ „Alta transportas“: Marius Lebedys – 19 tšk., Darius Kuzmickas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Ignas Jančiukas – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Osvaldas Brazdžionis – 13 tšk. (10 atk. kam.), Tautvydas Žioba – 12 tšk., Povilas Grikštas – 11 tšk.

Visas rungtynes dominavęs „United ‒ Alta transportas“ žengė į pusfinalį (2016 spalio 11 d., antradienis, 22:03 val.)United ‒ „Alta transportas“ be didesnio vargo palaužė „Galerą“ (2016 rugsėjo 23 d., penktadienis, 10:11 val.)Beveik visas rungtynes keliais taškais priekyje buvęs „United ‒ Alta tarnsportas“ sezoną pradėjo pergale (2016 rugsėjo 20 d., antradienis, 22:27 val.)United – „Alta Transportas“ pasipuošė „Kauno mero Mažosios taurės“ bronzos medaliais (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 13:35 val.)Tik rungtynių pabaigoje BC „Gazuotas pienas“ įrodė pranašumą prieš „Vilmista“ (2016 rugsėjo 23 d., penktadienis, 22:30 val.)Grupės lyderių dvikovoje BC „Boom“ nugalėjo penkiese žaidusius United ‒ „Alta transporto“ krepšininkus (2016 rugsėjo 25 d., sekmadienis, 14:34 val.)Stebėtiną kovingumą pademonstravę „Laipsniai“ parklupdė United ‒ „Alta transportas“ ekipą ir keliauja į finalą (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:54 val.)Rungtynių pabaigoje „Galera“ įrodė savo pranašumą prieš „Vilmistą“ (2016 rugsėjo 30 d., penktadienis, 21:18 val.)Aktyvus BC „Boom“ ekipos žaidimas neleido „Vilmistai“ pagalvoti apie pergalę (2016 rugsėjo 19 d., pirmadienis, 23:00 val.)