Vėjų linija & Garliavos duona vs BC „Game On“ (86:83)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 08 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Vėjų linija & Garliavos duona“ po atkaklios kovos palaužė BC „Game On“ ekipą

2019 balandžio 08 d., Pirmadienis, 23:32 val., peržiūros: 669

Pirmadienį, balandžio 8 dieną, Pilėnų pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos „Vėjų linija & Garliavos duona“ bei svečių BC „Game On“. Didžiąją rungtynių dalį iniciatyvą savo rankose laikė svečiai, tačiau lemiamą ketvirtį kur kas geriau sužaidė aikštelės šeimininkai ir apgynė namų sienas.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos keliais sėkmingais išpuoliais, o taip pat pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Kėlinukui perkopus į antrąją pusę, „Vėjų linija & Garliavos duona“ pažengė į priekį ir įgijo jau kelių atakų pranašumą. Visgi, ketvirtį aukštesne nata užbaigė BC „Game On“ ekipa ir išlygino rezultatą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:21. Antrojo kėlinuko pradžioje komandos ir toliau žaidė apylygiai, keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Ketvirčio viduryje svečių ekipa spurtavo 10:0 ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Visgi, ketvirčiui einant į pabaigą, tokią pačią atkarpą laimėjo aikštelės šeimininkai ir apkarpė savo atsilikimą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 45:50.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Vėjų linija & Garliavos duona“ atrodė kiek geriau nei jų varžovai ir netrukus lygino rezultatą. Vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais ir skirtumas ženkliai nekito. Ketvirčio pabaigoje BC „Game On“ vėl įgijo kelių atakų pranašumą, kurį išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 63:68. Lemiamo ketvirčio pradžioje svečiams pavyko padidinti savo pranašumą iki aštuonių taškų. Vėliau komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o tuomet svečių ekipa jau krito į duobę. Likus žaisti kiek mažiau nei keturias minutes, jie dar turėjo penkių taškų pranašumą, tačiau tuomet dviejų minučių atkarpą jie pralaimėjo 0:8 ir atsidūrė jau besivejančiajų vaidmenyje. Per likusį rungtynių laiką BC „Game On“ ekipa dar turėjo kelis šansus išlyginti rezultatą ar jį persverti, tačiau visi jų bandymai buvo nesėkmingi ir „Vėjų linija & Garliavos duona“ šventė pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 86:83.

Po atkaklios kovos „Tornado“ KM įveikė BC „Game On“ ekipą (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ aštuonetas „Tornado“ KM šįkart buvo neįkandamas varžovas (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:55 val.)Jaunieji „Žalgiris“ krepšininkai nepagailėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:51 val.)Permainingose rungtynėse „Jaučakiai“ įveikė BC „Game On“ (72:67) (2019 balandžio 16 d., antradienis, 20:46 val.) Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės aštunfinalio rungtynėse: Ariogalos krepšininkų pergalė prieš BC „Game On“ krepšininkus (2019 gegužės 03 d., penktadienis, 20:15 val.)„Jaučakiai“ Pavasario „Sportturas“ taurės turnyrą pradėjo pergale prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 21:47 val.)