Vėjų linija & Garliavos duona vs Jaučakiai (78:96)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 01 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (pradinių klasių korpusas), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Jaučakiai“ Pavasario „Sportturas“ taurės turnyrą pradėjo pergale prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“

2019 balandžio 01 d., Pirmadienis, 21:47 val., peržiūros: 599

Pirmadienio vakarą Pilėnų pagrindinėje mokykloje vyko Pavasario „Sportturas“ taurės rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Vėjų linija & Garliavos duona“ su svečiais „Jaučakiai“ krepšininkais. Nuo pat rungtynių pradžios pirmavę svečiai įrodė savo pranašumą ir turnyrą pradėjo pergale.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo dviem tolimais svečių tritaškiais. Greitas puolimas ir tritaškiai leido „Jaučakiams“ tolti nuo varžovų. 9 iš eilės A. A. Ivanausko taškai padėjo sužaidus 4 minutes svečiams susikrauti 10 taškų persvarą – 5:15. Net keturi R. Petrausko tritaškiai pirmajame kėlinyje varė į neviltį „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą. Po pirmųjų 10 minučių – 17:32.

Antrajame ketvirtyje jau vyko apylygė kova. Svečiai taip sparčiai nebedidino savo pranašumo. Sužaidus kiek daugiau nei puse ketvirčio komandas jau teskyrė 8 taškai. Tačiau tada vėl gerą atkarpą sužaidę „Jaučakiai“ padidino turėtą pranašumą iki 18 taškų. Prieš pertrauką – daugiau nei užtikrinta svečių persvara – 40:58.

Trečiajame kevirtyje užvirė atkakli kova. Įpusėjus ketvirčiui po L. Varno taškų bei E.Riabko taiklių baudų komandas skyrė 7 taškai – 59:66. Tačiau geriau kėlinuko pabaigą sužaidę svečių krepšininkai prieš ketvirtąjį kėlinį pirmavo 59:72.

Paskutinysis ketvirtis į šį mačą intrigos nebeįnešė. R.Petrauskas ir toliau laidė tolimas bombas, o J.Markevičius ir K.Petrauskas savo šūviais džiugino sirgalius. Rungtynės baigėsi užtikrinta „Jaučakių“ komandos pergale – 78:96.

„Jaučakių“ komandos žaidėjo A. A. Ivanausko komentaras po pergalės:
„Mes prieš tai Klausučių krepšinio turnyre dalyvavom su šita komanda ir nusprendėm pavasarį pažaist. Rinkomės tarp KKL’o ir KKML’o ir nusprendėm žaisti čia – KKL’’e. Gerai pataikėm tritaškius šiandien, pavyko metimai.Tikimės aukščiausių tikslų ir kad į finalinį ketvertą patekt, nesvarbu ar didžiosios ar mažosios taurės.“

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2019 kovo 23 d., 21:49 val.
kodel mackevicius suspnduotas garliavos duonoi?
Jaunieji „Žalgiris“ krepšininkai nepagailėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:51 val.) Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės aštunfinalio rungtynėse: išvargta Remza & Langvila pergalė prieš Jaučakiai krepšininkus (2019 balandžio 30 d., antradienis, 22:18 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ po atkaklios kovos palaužė BC „Game On“ ekipą (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ aštuonetas „Tornado“ KM šįkart buvo neįkandamas varžovas (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:55 val.)Permainingose rungtynėse „Jaučakiai“ įveikė BC „Game On“ (72:67) (2019 balandžio 16 d., antradienis, 20:46 val.)„Tornado“ KM lengvai susidorojo su „Jaučakiais“ (78:49) (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:40 val.)