BC „Straight“ vs Birštono SC – „Olimpas“ (77:56)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 gegužės 01 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Straight“ įveikė Birštono SC – „Olimpo“ penketuką ir pateko į pusfinalį

2019 gegužės 01 d., Trečiadienis, 20:23 val., peržiūros: 651

Gegužės 1 dieną, 19:10 val., Kauno TPMC didžiojoje sporto salėje įvyko „Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės 2019” ketvirtfinalio susitikimas tarp BC „Straight“ (šeimininkai) ir Birštono SC – „Olimpas“ (svečiai).

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, tačiau nerezultatyviai bei su daug netikslių metimų iš abiejų komandų. Vos vos surinkę dviženklį taškų skaičių ekipos baigė pirmą kėlinuką lygiu rezultatu 10:10.

Antrasis kėlinukas, skirtingai nuo pirmojo, prasidėjo labai rezultatyviai ir įpusėjus kėliniui BC „Straight“ kiek nutolo bei pirmavo 23:18. Kėlinuko pabaigoje L.Grėbliūnas pataikė du tolimus metimus, kurie leido šeimininkams įgyti dviženklę persvarą ir pasibaigus antrajam kėlinukui pirmauti 34:20.

Trečiąjį kėlinuką BC „Straight“ pradėjo galingu spurtu ir įpusėjus kėlinukui jau buvo nutolę 22:45. Tada šeimininkus dar į priekį patraukė N.Moisas, kurio tikslūs metimai antroje kėlinuko pusėje leido šeimininkams pirmauti 59:27.

Ketvirtajame kėlinyje pagaliau atsigavo svečių puolimas, kurie tritaškių metimų pagalbą labai greitai sumažino turimą deficitą iki 64:44. Visgi, arčiau jau šeimininkų priartėti nepavyko ir BC „Straight“ užtikrintai pateko į pusfinalį. Galutinis susitikimo rezultatas 77:56 (10:10, 24:10, 25:7, 18:29).

BC „Straight“ neturėjo vargo su „Ariogala“ krepšininkais (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:44 val.)Birštono SC – „Olimpas“ įrodė savo pranašumą prieš „Feniksą“ (2019 balandžio 05 d., penktadienis, 21:08 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Best 4 you“ (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:02 val.)BC „Straight“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš KK „Žaibas“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 21:52 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo Birštono SC „Olimpas“ (2019 kovo 29 d., penktadienis, 22:13 val.)„Telia“ nukovė BC „Straight“ ir iškovojo bronzos medalius (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 20:04 val.)„Street Food“ po atkaklios kovos įsirašė pirmąją pergalę (2019 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 19:01 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi KM „Žalgiris“ pasiekė pergalę (2019 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)