Gemavila vs Telia (64:73)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 09 d., Antradienis, 21:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

K. Timofejevo vedama „Telia“ įveikė „Gemavilos“ krepšininkus

2019 balandžio 09 d., Antradienis, 22:47 val., peržiūros: 740

Balandžio 9 dieną, 21:15 val., Santaros gimnazijos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 komandos „Gemavila“ (šeimininkai) ir „Telia“ (svečiai). Šį vakarą „Telia“ įrodė, kad kartais užtenka vos vieno žaidėjo, kad komanda pasiektų pergalę. Net 51 tašką surinkęs K.Timofejevas padėjo savo ekipai laimėti rezultatu 64:73 (18:16, 13:25, 17:12, 16:20).

Rungtynes labai galingai pradėjo „Gemavila“ ir dar pirmojo kėlinuko pradžioje spurtavo rezultatu 16:3. Vis tik jų dominavimas ilgai netruko, komanda labai dažnai ir netaikliai atakavo iš toli, o jų gynyba darėsi vis labiau pažeidžiama. Tuo tarpu „Telia“ turėjo vieną aiškų lyderį, K.Timofejevas vienas iki ilgosios pertraukos surinko net 31 tašką ir šis fantastiškas pasirodymas leido „Teliai“ susikrauti dviženklį pranašumą. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 31:41.

Antroje rungtynių dalyje „Gemavila“ atrodė kur kas labiau susikaupusi, žaidėjai gerokai rimčiau darbavosi gynyboje, o „Telia“ per 5 minutes nesukrapštė nei taško. Rezultatas dar kartą tapo lygus, bet tuomet ir vėl iniciatyvos ėmėsi K.Timofejevas, jis ir toliau buvo neišsprendžiama mįslė varžovams, nors praktiškai vienas rinko visus komandos taškus, tačiau „Gemavila“ niekaip nesugebėjo sustabdyti varžovų lyderio, o „Telia“ vėl atsitiesė, pasiekė dviženklį pranašumą ir pergalės iš savo rankų nebepaleido 64:73.

„Telia“ lengvai įveikė „Remza & Langvila” ekipą (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 20:05 val.)„Telia“ po permainingos kovos palaužė Menų kambarys & BC „Rhino“ krepšininkus (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ (2019 balandžio 02 d., antradienis, 22:22 val.)„Telia“ nukovė BC „Straight“ ir iškovojo bronzos medalius (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 20:04 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Telia“ pasiekė pergalę (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 20:13 val.)Pavasario „Sportturas“ „Mažosios“ taurės ketvirtfinalio dvikovoje: ,,Gemavilos“ pergalė prieš „Best 4 You“ krepšininkus (2019 balandžio 28 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Gemavila“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:24 val.)52 taškus pelnęs Karolis Timofejevas neišgelbėjo „Telios“ nuo pralaimėjimo prieš „KTU ‒ 2“ (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 22:10 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai užtikrintai žengė į finalą (2019 balandžio 30 d., antradienis, 23:14 val.)„Gemavila“ po dviejų pratęsimų palaužė „Kauno NTI-PN“ ir tapo Pavasario mažosios taurės 3-iosios vietos laimėtojais (2019 gegužės 05 d., sekmadienis, 19:49 val.)