Lietuvos geležinkeliai vs Šernai (44:51)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 10 d., Trečiadienis, 20:20 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Šernai“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“

2019 balandžio 10 d., Trečiadienis, 21:30 val., peržiūros: 753

Balandžio 10 d., trečiadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 D pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Lietuvos geležinkeliai“ (1/1) ir svečiai – „Šernai“ (1/0).

Rungtynių pradžia susiklostė nerezultatyviai abiem ekipom, o įpusėjus susitikimui rezultatas buvo 4:6 „Šernų“ naudai. Antroje kėlinio pusėje G.Naujalis smeigė du tolimus metimus, po kurių rezultatas tapo lygus 14:14.

Antrajame kėlinuke ir toliau komandos sunkiai rinko taškus ir sužaidus penkias minutes rezultatas buvo 18:20. Antroje kėlinio pusėje L.Kalėda sumetė visus 9 svečių pelnytus taškus, kurie leido pasibaigus kėliniui jiems pirmauti 27:29.

Trečiajame kėlinuke „Šernai“ surengė spurtą 0:10 ir nutolo dviženkliu pranašumu. Antroje kėlinuko pusėje geležinkeliečiams šiek tiek pavyko aptirpdyti turimą deficitą. Po šio kėlinio rezultatas buvo 36:41.

Lemiamame kėlinyje „Lietuvos geležinkeliai“ po M. Šereikos tolimo metimo lygino rezultatą 43:43. Visgi, rungtynių pabaiga priklausė „Šernams“, kurie ir iškovojo galutinę pergalę. Susitikimo rezultatas 44:51 (14:14, 13:15, 9:12, 8:10).

„Iššūkio“ taurė atiteko „Lietuvos geležinkeliams“ (2019 gegužės 14 d., antradienis, 23:02 val.)„Vilkai“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (63:72) (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:26 val.)KTU-2 nesunkiai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 20:39 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Lietuvos geležinkeliai“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 20:09 val.)Po ilgosios pertraukos „Šernai“ sutvarkė „Vilkus“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ pateko į „Iššūkio“ taurės finalą (2019 gegužės 10 d., penktadienis, 19:39 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė komandą „Nauja banga“ (2019 balandžio 30 d., antradienis, 17:40 val.)Paskutinių sekundžių trileryje „Lietuvos geležinkeliai“ iškovoja saldžią pergalę prieš „Ariogalą“ (2019 gegužės 07 d., antradienis, 22:42 val.)Lemiamą ketvirtį puikiai sužaidusi „Šernai“ iškovojo pergalę (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:54 val.)