Nauja banga vs Alytaus „Vakarai“ (53:58)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 kovo 24 d., Sekmadienis, 15:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Pavasario „Sportturas“ taurės „B“ pogrupio rungtynėse: Alytaus „Vakarai“ įveikė „Nauja banga“

2019 kovo 24 d., Sekmadienis, 23:40 val., peržiūros: 538

Sekmadienį, kovo 24 dieną J. Dobkevičiaus progimnazijoje, įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės „B“ pogrupio rungtynės tarp šeimininkų „Nauja banga“ bei svečių- Alytaus „Vakarai“. Didesnę koncentraciją, ketvirtajame kėlinyje parodę svečiai, šventė pergalę, rezultatu:53:58 (16:14, 5:13, 15:15, 17:16).

Pirmas kėlinys prasidėjo nerezultatyviai, abejos komandos keitėsi nesėkmingais metimais. Laikui bėgant, Šeimininkai po taiklaus J. Andreikėno tritaškio metimo įgijo keturių taškų persvarą (5:1). Tačiau dėl L.Baliulevičiaus ir D.Šiubrio gero žaidimo, skirtumas tarp komandų išliko apyligis: (16:14). Antrajame kėlinyje, geriau sekėsi Alytaus ,,Vakarai“ krepšininkams. Svečiai spurtavę greitomis atakomis, po dviejų kėlinių, turėjo šešių taškų persvarą: (21:27).

Trečiajame kėlinyje, šeimininkai alsavo svečiams į nugarą. Komandos keitėsi sėkmingais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos. Dėka gero D. Šiubrio žaidimo,po trečiojo kėlinio, svečiams, pavyko išsaugoti šešių taškų persvarą: (36:42). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar bandė kabintis į pergalę, bet turėtos persvaros neįšvaistę ir didesnę koncentraciją parodę svečiai, šventė pergalę, rezultatu: (53:58).

„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė komandą „Nauja banga“ (2019 balandžio 30 d., antradienis, 17:40 val.)KM „Žalgiris“ antrojoje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš Alytaus „Vakarai“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:58 val.)„ICE“ neturėjo vargo su „Nauja banga“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:25 val.)Rungtynių pabaigoje Alytaus „Vakarai“ palaužė „Vilkus“ (67:66) (2019 balandžio 26 d., penktadienis, 21:53 val.)Solidžią persvarą iššvaistę Alytaus „Vakarai“ vos neprisižaidė su „Rimo & Patikima linija“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:47 val.)Pavargti turėję „ICE“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė reikalus (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 22:02 val.)Jaunieji žalgiriečiai nepaliko vilčių „Nauja banga“ komandai (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 21:47 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Vilmista“ pasiekė pergalę (2019 balandžio 30 d., antradienis, 22:13 val.)Nauja Banga šventė sunkią pergalę (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:57 val.)