Lietuvos geležinkeliai vs Ariogala (58:57)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 gegužės 07 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Paskutinių sekundžių trileryje „Lietuvos geležinkeliai“ iškovoja saldžią pergalę prieš „Ariogalą“

2019 gegužės 07 d., Antradienis, 22:42 val., peržiūros: 679

Gegužės 7-ąją dieną, Kauno kolegijos sporto salėje vyko pavasario „Sportturas“ 2019 atkrintamosios rungtynės. Jose „Lietuvos geležinkeliai“ susikovė su „Ariogalos“ ekipa. Po intriguojančios kovos 58:57 (8:11, 20:8, 11:23, 19:15) Lietuvos geležinkeliai serijoje išsiveržė į priekį 1:0.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai. Abiems komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus. Galimai abi komandos norėjo susikrauti kuo didesnę persvarą, nes surengė tikrą tritaškių konkursą. Deja, abiems komandoms pavyko pataikyti tik po kartą. Ir tik dėl daugiau pataikytų dvitaškių „Ariogala“ po pirmojo ketvirčio pirmavo 11:8. Antrajame kėlinyje karaliavo „geležinkeliečiai“, rodę gerą pataikymą iš žaidimo. Tuo tarpu varžovai toliau tesė pramestų tritaškių fiestą (0/10). Taigi po dviejų kėlinių 28:19 priekyje „Lietuvos geležinkeliai“.

Po ilgosios pertraukos į priekį šovė „Ariogalos“ krepšininkai. Cituojant Š. Jasikevičių, pastarieji „įjungė galvas“ , nebepiknaudžiavo tritaškiais metimais ir užkūrė tikrą pragarą varžovams. Puikus pataikymas leido kėlinį laimėti rezultatu 23:11. Tuo tarpu lyg užmigę rungtyniavę varžovai, pataikę vos kelis metimus, atsisėdo ruoštis lemiamam ketvirčiui. Ketvirtasis kėlinys tapo tikru trileriu. Nė viena komanda nenorėjo pralaimėti, todėl rezultatas visą ketvirtį siūbavo tai į vieną pusę, tai į kitą. Likus 20-iai sekundžių, „geležinkelietis“ Mindaugas Visockis baudų metimais lygina rezultatą 57:57, „Ariogala“ nepataiko dvitaškio ir jau atrodo, jog pratesimas – neišvengiamas. Visgi pergalinga tapo paskutinioji „Lietuvos geležinkelių“ ataka likus 5-ioms sekundėms iki kėlinio pabaigos. Mantas Šereika išprovokuoja pražangą, įmetą antrą baudos metimą ir „Lietuvos geležinkeliai“ po dramatiškos kovos triumfuoja.

Rezultatyviausi rungtynių žaidėjai :

„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė komandą „Nauja banga“ (2019 balandžio 30 d., antradienis, 17:40 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ pateko į „Iššūkio“ taurės finalą (2019 gegužės 10 d., penktadienis, 19:39 val.)„Vilkai“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (63:72) (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:26 val.)KTU-2 nesunkiai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 20:39 val.)„Iššūkio“ taurė atiteko „Lietuvos geležinkeliams“ (2019 gegužės 14 d., antradienis, 23:02 val.)„Šernai“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:30 val.) Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės aštunfinalio rungtynėse: Ariogalos krepšininkų pergalė prieš BC „Game On“ krepšininkus (2019 gegužės 03 d., penktadienis, 20:15 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Lietuvos geležinkeliai“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 20:09 val.)Tritaškiai metimai nulėmė KK „Žaibas“ komandos pergalę (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 22:04 val.)BC „Straight“ neturėjo vargo su „Ariogala“ krepšininkais (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:44 val.)