Lietuvos geležinkeliai vs Nauja banga (59:46)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 balandžio 29 d., Pirmadienis, 20:20 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė komandą „Nauja banga“

2019 balandžio 30 d., Antradienis, 17:40 val., peržiūros: 736

Balandžio 29 dieną, 20:20 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje susitiko „Pavasario „Sportturas“ taurė 2019” lygos komandos „Lietuvos geležinkeliai“ (šeimininkai) ir „Nauja banga“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 59:46 (17:13, 17:4, 10:12, 15:17).

Pirmąjį kėlinį komandos pradėjo šiek tiek išsiblaškę. Kėliniui įpusėjus žaidimas įsibėgėjo ir komandos pradėjo žaisti taškas į tašką. Pirmąjį kėlinį laimėjo šeimininkai rezultatu 17:13. Antrasis kėlinys buvo gerokai sėkmingesnis šeimininkams. Varžovams per kėlinį pavyko įmesti vos 4 taškus, tuo tarpu „Lietuvos geležinkeliai“ sumetė 17 ir išsiveržė į priekį rezultatu 34:17.

Trečiajame kėlinyje „Nauja banga“ atsigavo po labai prasto kėlinio. Šiems pavyko net laimėti kėlinį, tačiau skirtumą sumažino nežymiai. Po trijų kėlinių priekyje „Lietuvos geležinkeliai“ rezultatu 44:29. Ketvirtajame kėlinyje „Nauja banga“ komandai nepavyko atrasti jėgų lemiamam spurtui ir krito prieš „Lietuvos geležinkeliai“ rezultatu 59:46.

„Lietuvos geležinkeliai“ komandos treneris A.Grabauskas: „Antrajame kėlinyje pabandėme panaudoti aikštės gynybą, išleidome tris aukštus žaidėjus. Turėjome prisitaikyti, nes iš septynių žaidėjų vienas išsitraumavo. Sprendimas pasiteisino, uždarėme varžovus po krepšiniu, o tolimus metimus prametė, tad taip ir laimėjome.“

„Lietuvos geležinkeliai“ pateko į „Iššūkio“ taurės finalą (2019 gegužės 10 d., penktadienis, 19:39 val.)Paskutinių sekundžių trileryje „Lietuvos geležinkeliai“ iškovoja saldžią pergalę prieš „Ariogalą“ (2019 gegužės 07 d., antradienis, 22:42 val.)„ICE“ neturėjo vargo su „Nauja banga“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:25 val.)Jaunieji žalgiriečiai nepaliko vilčių „Nauja banga“ komandai (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 21:47 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės „B“ pogrupio rungtynėse: Alytaus „Vakarai“ įveikė „Nauja banga“ (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 23:40 val.)„Šernai“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:30 val.)KTU-2 nesunkiai susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2019 balandžio 08 d., pirmadienis, 20:39 val.)„Vilkai“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (63:72) (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Iššūkio“ taurė atiteko „Lietuvos geležinkeliams“ (2019 gegužės 14 d., antradienis, 23:02 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Lietuvos geležinkeliai“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 20:09 val.)