KK „Žaibas“ vs BC „Straight“ (48:96)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 08 d., Pirmadienis, 20:20 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Straight“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš KK „Žaibas“

2019 balandžio 08 d., Pirmadienis, 21:52 val., peržiūros: 602

Pirmadienį, Balandžio 8 – ąją dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko , Pavasario „Sportturo“ taurės rungtynės 2019 kuriose aikštės šeimininkai KK „Žaibas“ priemė svečius BC „Straight“.

Rungtynės prasidėjo BC „Straight“ spurtu 0:5. Šeimininkai per tris minutės pataikė tik 4 taškus, o svečiai jau turėjo susikrovė dviženklį pranašumą. Bet paskui iš KK „Žaibas“ komandos žaidėjas J.Fiodorovičius išėjas į aikštelė pataikė kelius tritaškius ir jau sumažino atsilikimą iki 7 taškų, nors dar jie bandė išlyginti rezultatą, bet dėja jiems nepavyko – 20:27.

Antrasis ketvertis prasidėjo taškas į tašką, bet tai truko neilgai, nes vėl BC „Straight“ padidino savo pranašumą iki 9 taškų. Sužaidus 5 minutes šeimininkams sunkiai sekesi susižaisti, buvo padaryta daug klaidų, o svečiai ir toliau dominavo aikštelėje ir dabar jau turėjo 13 taškų pranašumą – 32:45.

Antroje rungtynių pusėje keitėsi ne daug kas, BC „Straight“ ir toliau iš lėto didino persvarą, o niekaip nepasiduodantys priešininkai bandę ją sumažinti, nors ir BC „Straight“ atsipalaidavo gynyboje, trečiąjį ketvirtį vstiek laimėjo jie – 40:69.

Paskutiniame ketvirtyje liko tik formalumai ir BC „Straight“ puikiai sužaidė rungtynės ir iškovojo pergalę rezultatu – 48:96.

BC „Straight“ komandos treneris E.Rinkevičius: Naujas žaidėjas atnešė šiandien pergalę.

„Best 4 You“ iškovojo nesunkią pergalę prieš KK „Žaibą“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 20:11 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Best 4 you“ (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:02 val.)BC „Straight“ neturėjo vargo su „Ariogala“ krepšininkais (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:44 val.)BC „Straight“ įveikė Birštono SC – „Olimpo“ penketuką ir pateko į pusfinalį (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 20:23 val.)„Street Food“ po atkaklios kovos įsirašė pirmąją pergalę (2019 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 19:01 val.)„Feniksas“ antroje rungtynių dalyje įveikė KK „Žaibas“ krepšininkus (2019 balandžio 26 d., penktadienis, 22:55 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi KM „Žalgiris“ pasiekė pergalę (2019 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)Tritaškiai metimai nulėmė KK „Žaibas“ komandos pergalę (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 22:04 val.)„Telia“ nukovė BC „Straight“ ir iškovojo bronzos medalius (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 20:04 val.)KK „Žaibas“ antroje rungtynių pusėje įjungė aukštesnę pavarą ir įveikė „Street Food“ ekipą (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 20:23 val.)