Kauno Rami vs Remza & Langvila (86:80)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, „Iššūkio“ taurės Mažasis finalas
2019 gegužės 14 d., Antradienis, 18:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Iššūkio“ taurės bronza atiteko „Kauno Rami“ ekipai

2019 gegužės 14 d., Antradienis, 21:14 val., peržiūros: 850

Gegužės 14 dieną, 18:15 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2019 komandos „Kauno Rami“ ir „Remza & Langvila“. Komandos stojo žaisti rungtynių dėl trečiosios vietos. Rungtynės buvo atkaklios ir permainingos, vienu metu dviženklį pranašumą turėję „Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje neatsilaikė ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą 86:80 (23:20, 14:22, 26:17, 23:21).

Rungtynių pradžia buvo gana lygi, komandos žaidė greitai, rezultatyviai, tačiau nei vienai ekipai nepavyko pasiekti nors kiek ženklesnio pranašumo. Vis tik antrojo kėlinuko metu „Remza & Langvila“ sužaidė keletą labai gerų atkarpų ir kiek nutolo, prasidedant ilgajai pertraukai nedidelis pranašumas buvo jų rankose 37:42.

Antroje rungtynių dalyje „Remza & Langvila“ dar labiau nutolo ir pirmą kartą rungtynėse pasiekė dviženklį pranašumą. „Kauno Rami“ suskubo paprašyti pertraukėlės, po kurios jų žaidimas visiškai pasikeitė ir komanda vos per keletą minučių panaikino atsilikimą. Nors dabar dažniau priekyje buvo „Kauno Rami“, bet „Remza & Langvila“ neketino pasiduoti anksčiau laiko ir vis bandė perlaužti rungtynių eigą. Tačiau lemiamu metu „Kauno Rami“ sužaidė labai užtikrintai, išlaikė pakankamai saugią distanciją, atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo pergalę 86:80.

Tik po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Kauno rami“ ekipą (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 20:19 val.)BC „Rhino“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Hidraulinės sistemos – 2“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kauno rami“ ekipą (2019 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Telia“ lengvai įveikė „Remza & Langvila” ekipą (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 20:05 val.)„ Remza & Langvila“ įveikė „Fenikso“ ekipą (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 21:28 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ pateko į „Iššūkio“ taurės finalą (2019 gegužės 10 d., penktadienis, 19:39 val.) Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės aštunfinalio rungtynėse: išvargta Remza & Langvila pergalė prieš Jaučakiai krepšininkus (2019 balandžio 30 d., antradienis, 22:18 val.)„Vilmista“ palaužė „Remza & Langvila“ krepšininkus ir keliauja į finalą (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Kauno rami“ įveikė BC „Rhino“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 20:55 val.)„Gemavila“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:24 val.)