Rimo & Patikima linija vs VU KHF (75:86)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 kovo 25 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Visas rungtynes pirmavę „VU KHF“ nesunkiai susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“

2018 kovo 25 d., Sekmadienis, 22:11 val., peržiūros: 751

Šeštadienį, kovo 25-ąją dieną, Garliavos „Jonučių“ progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Švyturys GO Nealkoholinis“ organizuojamos, Pavasario „Sportturas“ taurės 2018, B pogrupio rungtynės, kuriose šeimininkai „Rimo & Patikima linija“ išbandė jėgas su svečių – „VU KHF“ komanda.

Rungtynes dviem tritaškiais iš eilės pradėję svečiai iškart pradėjo diktuoti savo sąlygas šiose rungtynėse ir įpusėjus kėliniui turėjo aštuonių taškų persvarą (7:15). Šeimininkai kaip įmanydami stengėsi sumažinti deficitą, bet netaiklūs metimai ir klaidos neleido padaryti. „VU KHF“ po pirmojo kėlinio turėjo septynių taškų persvarą – 17:24. Antrojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė tolimais metimais ir žaidimas abiejose aikštelės pusėje išsilygino. Antroje ketvirčio pusėje abi komandos turėjo problemų renkant taškus, tačiau svečiams tai daryti sakėsi šiek tiek geriau ir po pirmosios rungtynių pusės jie turėjo dviženklį pranašumą – 32:43.

Po pertraukos svečiai ir toliau kontroliavo rungtynes, o puolime stringanti „Rimo & Patikima linija“ per pirmą pusę pelnė tik šešis taškus, o į savąjį praleido aštuonis ir toliau atsilikinėjo dviženkliu skirtumu. Antroje kėlinio pusėje svečiai pataikė tris tritaškius iš eilės, o po D. Ladygos metimo komandas skyrė jau 19 taškų (45:64), toks skirtumas išliko ir iki kėlinio pabaigos – 49:68. Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Nors šeimininkai dar bandė atkurti intrigą įpusėjus kėliniui sumažino deficitą iki 11 taškų (63:74), bet tai buvo viskas ką jiems pavyko nuveikti šiose rungtynėse. Visas rungtynes užtikrintai žaidę „VU KHF“ pavasario taurės turnyrą pradėjo pergale rezultatu – 75:86 (17:24, 15:19, 17:25, 26:18).

Antroje rungtynių pusėje „ Baltic Transline“ palaužė „Rimo & Patikima linija“ (87:59) (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:25 val.)„VU KHF“ atsilaikė prieš kovingai žaidusius „Baltic Transline“ (71:66) (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:24 val.)Po atkaklios kovos „VU KHF“ įveikė BC „Straight“ ekipą (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 17:49 val.)„Rimo & Patikima linija“ iškovojo pirmąją pergalę (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 19:56 val.)„VU KHF“ iškovojo antrąją pergalę Pavasario „Sportturo“ taurėje įveikdami „Renderis“ (89:63) (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:51 val.) Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finale triumfavo „VU KHF“ (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 23:27 val.)„Randeris“ lengvai įšoko į „Iššūkio“ taurės ketvirtfinalį (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.)„VU KHF“ tęsia pergalingą Pavasario „Sportturas“ taurės startą, šį kart be vargo įveikdami „exPersvarą“ (81:61) (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:48 val.)„Randeris“ užtikrintai patiesė savo varžovus (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 18:17 val.)„Laipsniai“ subyrėjo ketvirtajame kėlinyje ir patyrė pralaimėjimą (2018 gegužės 09 d., trečiadienis, 22:22 val.)