Kolegos vs Bella Italia ‒ Feniksas (58:47)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2018 balandžio 25 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nerezultatyviose rungtynėse ‒ „Kolegų“ pergalė ir bilietas į ketvirtfinalį

2018 balandžio 25 d., Trečiadienis, 22:39 val., peržiūros: 751

Trečiadienį, balandžio 25 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2018 aštuntfinalio rungtynės tarp „Iššūkio“ taurės komandų – vietos „Kolegos” bei svečių „Bella Italia – Feniksas“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė gana apylygiai, tačiau trečiajame kėlinyje ir ketvirtojo pradžioje, „Kolegos“ paklojo pamatą savo pergalei.

Rungtynes komandos pradėjo labai silpnai puolime, tačiau vėliau „Kolegos“ pradėjo vis dažniau pataikyti į krepšį, kai tuo tarpu jų oponentams tą padaryti buvo sunku. Netrukus skirtumas tarp komandų šoko iki septynių taškų. Per likusį kėlinio laiką „Bella Italia – Feniksas“ pavyko dar pelnyti tris taškus ir kiek apkarpyti savo atsilikimą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 14:10. Antrąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Kėlinio eigoje svečių ekipai pavyko sumažinti savo atsilikimą, išnaudojant pranašumus po krepšiu. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 32:31.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo labai silpnai puolime. Tačiau tuomet „Kolegos“ surengė spurtą 12:0 ir susigrąžino dviženklį pranašumą į savo rankas. Per likusį kėlinio laiką svečiai nieko doro nenuveikė, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 45:36. Lemiamą ketvirtį kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai ir įgijo jau 18-os taškų pranašumą. Per likusį rungtynių laiką svečiams nepavyko įgelti savo varžovams ir „Kolegos“ žengė į kitą etapą. Galutinis rungtynių rezultatas 58:47.

Andrius Šiaulys („Kolegos“):
“Sunkios rungtynės. Kovojome iki galo ir išplėšėm pergalę“.

Penkiese susirinkę „Kolegos“ neatsilaikė prieš ilgą „Hidraulit“ rotaciją (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ žengė į „Iššūkio“ taurės pusfinalį (2018 gegužės 02 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Kolegos“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno Rami“ (2018 balandžio 13 d., penktadienis, 23:25 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įrodė savo pranašumą prieš „Kolegas“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Kolegos“ be vargo įveikė „Modestą“ (93:49) (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:23 val.)Atkaklioje kovoje dėl pirmos vietos grupėje „Bella Italia ‒ feniksas“ krito prieš komandą „Laipsniai“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 23:16 val.)Dramatiškoje pabaigoje „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „1944“ (53:51) (2018 balandžio 13 d., penktadienis, 21:44 val.)