VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA vs S.RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA (68:48)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 15 d., Pirmadienis, 20:45 val. @  Pilėnų vid. mokyklos sporto salė Ašigalio g. 23, buvusi

"Vėjų linija & Garliavos duona" nesunkiai pasiekė pergalę

2010 lapkričio 15 d., Pirmadienis, 22:53 val., peržiūros: 6313

Pirmadienį (11.15) Pilėnų vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko "Vėjų linija & Garliavos duona" (šeimininkai) ir "S.Raštikio puskarininkių mokykla" (svečiai). Pirmasis kėlinys prasidėjo panašiai, abiejoms ekipoms ir kėlinys baigėsi šeimininkų naudai. Antrasis ketvirtis pernelyg nepakito, komandos ir toliau demonstravo panašų krepšinį ir tik minimaliu skirtumu pranašesni buvo šeimininkai. Trečiajame ketviryje vaizdas pasikeitė kardinaliai, kandagi šeimininkai pradėjo didinti savo pranašumą. Paskutiniajame ketvirtyje scenarijus nesikeitė ir toliau rinko taškus "Vėjų linija & Garliavos duona" ir pelnę nesunkią pergalę (68:48).

Pirmosios minutės prasidėjo truputi geriau šeimininkams, kurie išsiveržė (6:2), tačiau po kelių atakų varžovai atsakė, bei išlygino rezultatą, vistik tie 4 taškai buvo svarbūs "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipai, kuri šį kėlinį laimėjo 3 taškų skirtumu (14:11).

Antrasis ketvirtis buvo dar pilnesnis kovos, toliau komandos atkakliai varžėsi ir nei viena neįrodė, savo panašumo, nors visą kėlinį žaidimas bangavo, tačiau nei viena ekipa nesugebėjo nutolti ar priartėti prie savo varžovės, dėl to kėlinio rezultas skyrėsi minimumu (31:27).

Trečiasisi kėlinys padėjo svarbų tašką, šių rungtynių baigčiai, kadangi jame dominavo "Vėjų linija & Garliavos duona", kuri puikiai žaidė ir po truputi, bet užtikrintai veržėsi į priekį, bei nepaliko varžovams vilčių susigąžinti prarastų taškų, o po šio ketvirčio svečių deficitas padidėjo iki 13 taškų (48:35).

Paskutinis kėlinys, buvo kiek panašus į praejusį, nes "S.Raštikio puskarininkių mokykla" ir toliau nesusitvarkė su oponentų puolimu, bei negalėjo sustapdyti augančio skirtumo, kuris po šių rungtynių siekė jau 20 taškų, taigi po finalinio švilpuko užtikrintą pergalę pasiekė "Vėjų linija & Garliavos duona" rezultatu (68:48).

"Vėjų linija & Garliavos duona" rezultatyviausi buvo Laurynas Varnas penlęs 15 taškų ir atkvojęs 5 kamuolius, bei Andrius Raila surinkęs 14 taškų ir 8 atkovotus kamuolius.

"S.Raštikio puskarininkių mokykloje" sužibėjo Laimis Mikučionis įmetės 15 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius, taip pat Giedrius Paškevičius pridėjęs 13 taškų ir atkvojęs 3 kamuolius.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris teigė: Laimėjome, nes mūsų daugiau buvo, penkiese prieš dvylika nelaimėsi", tuo tarpu pralaimėjusiųjų treneris kalbėjo: "Pralošeme, nes mažai susirinko žmonių, nuovargis, penkiese neištempsi varžybų, pirmus du kėlinius spardėmės, trečiam paleidom, ketvirtam nebuvo ką daryt.

"Vėjų linija & Garliavos duona" nesunkiai įveikė "Olympic casino" (2011 vasario 13 d., sekmadienis, 19:11 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" turėjo gerokai pavargti dėl pergalės (2011 sausio 31 d., pirmadienis, 22:44 val.)"Vėjų linijai & Garliavos duonai" teko gerokai paplušėti dėl pergalės (2011 vasario 21 d., pirmadienis, 22:45 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" įveikė "Kauno energiją" (2011 kovo 18 d., penktadienis, 22:17 val.)Nesunki "Vėjų Linija & Garliavos Duona" komandos pergalė (2011 sausio 12 d., trečiadienis, 23:27 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" po atkaklios kovos išplėšė pergalę prieš "Kauno energija" (2011 vasario 08 d., antradienis, 00:02 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" nesugebėjo pasipriešinti "World couture & Florvita" ekipai (2010 lapkričio 29 d., pirmadienis, 22:45 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Vėjų linija & Garliavos duona" neatsilaikė prieš "Kauno aerouostą" (2010 lapkričio 23 d., antradienis, 00:15 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" palaužė "ESS VP & Santermita ISP" ekipos pasipriešinimą (2011 vasario 09 d., trečiadienis, 23:12 val.)"Kauno Tiltai" nesunkiai įveikė "Vėjų linija & Garliavos duona" komandą (2010 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:26 val.)