KAUNO TILTAI vs VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA (85:58)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 06 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

"Kauno Tiltai" nesunkiai įveikė "Vėjų linija & Garliavos duona" komandą

2010 gruodžio 06 d., Pirmadienis, 22:26 val., peržiūros: 5862

Pirmadienį (12.06) A.Sabonio KM sporto salėje įvyko Įmonių lygos, "A" pogrupio rungtynės, kuriose susitiko "Kauno Tiltai" bei "Vėjų linija & Garliavos duona" komandos. Nors rungtynių pradžia žadėjo įdomią kovą, tačiau antrajame kėlinyje įsibėgėję "Kauno Tiltai" vis didino persvarą ir rezultatu 85:58 (20:18, 22:11, 17:12, 26:17) nesunkiai įveikė jau penktąjį pralaimėjimą per šešerias rungtynes patyrusią "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipą. Užtikrintai, gražiai bei su dideliu užsidegimu rungtyniavusiems šeimininkams tai buvo 4 pergalė iš 8 galimų.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo ramiai, abi komandos stengėsi žaisti pozicinį, apgalvotą krepšinį, kūrė ilgas atakas. Į vienos komandos taškus, kita – taip pat atsakydavo taikliais metimais. Sužaidus 5 minutes rezultatas buvo lygus (10:10), o praėjus dar 4 – vaizdas nesikeitė (18:18). Per pirmąsias 10 minučių neblogai rungtyniavo "Kauno Tiltai" sunkusis krašto puolėjas Modestas Urbonavičius, įmetęs 8 taškus, kurie leido šeimininkams turėti 2 taškų persvarą (20:18).

Antrajame ketvirtyje įsijungė kibi ir nepralaužiama "Kauno Tiltai" ekipos gynyba. "Vėjų linija & Garliavos duona" krepšininkams sunkiai sekėsi rasti kelius link krepšio, dauguma metimų buvo neparuošti ir skuboti. Puikiai savo krepšį gynę šeimininkai, efektyviai rungtyniavo ir puldami, o likus 2 minutėms iki didžiosios pertraukos, persvara pasiekė dviženklį skaičių (40:29). Po dviejų kėlinių rezultatu 42:29 pirmavo "Kauno Tiltai", kurie varžovams per šią rungtynių dalį leido įmesti vos 11 taškų.

Trečiajame kėlinyje "Kauno Tiltai" ir toliau sėkmingai spaudė varžovus bei didino taškų persvarą. Sužaidus 3 minutes "Vėjų linija & Garliavos duona" komanda atslikinėjo jau 22 taškais (31:55), panašus skirtumas svyravo per visa trečiąjį kėlinį.

Paskutinis rungtynių ketvirtis nebelėmė nieko, nes "Kauno Tiltai" krepšininkai turėjo didžiulę persvarą ir toliau sėkmingai kontroliavo varžybų eigą. Sužaidus 5 minutes skirtumas buvo sumažėjęs iki 17 taškų, tačiau M.Urbonavičiaus bei kitų komandos draugų puikus žaidimas neleido sukurti didesnės intrigos. "Kauno Tiltai" rezultatu 85:58 nesunkiai nugalėjo "Vėjų linija & Garliavos duona" komandą ir į savo sąskaitą įsirašė ketvirtąją pergalę.

Po sėkmingų varžybų "Kauno Tiltai" treneris Mindaugas Mažeika sakė: "Džiugu, kad susirinko didžioji dalis komandos ir po nesėkmingų praeitų varžybų iškovojome pergalę. Prie šio mūsų laimėjimo daugiausiai prisidėjo puikiai rungtyniavę aukštaūgiai, o pačios varžybos buvo taip pat geros." Paklaustas, ko tikisi iš artėjančių varžybų, M.Mažeika teigė: "Laukia du sunkūs mačai su vienais iš šio pogrupio favoritų, todėl būtų smagu, jei iškovotume bent vieną pergalę iš dviejų galimų."

"Kauno Tiltai": M.Urbonavičius 22 (9 atk. kam.), P.Malinauskas (9 atk. kam.) ir M.Mažeika po 18, R.Lekutis 8.

"Vėjų linija & Garliavos duona": L.Varnas 21, A.Raila 8 (9 atk. kam.), V.Vaškevičius 7 (13 atk. kam.), V.Merkelis 5.

Nesunki "Vėjų Linija & Garliavos Duona" komandos pergalė (2011 sausio 12 d., trečiadienis, 23:27 val.)"Sweco Hidroprojektas" ketvirtąjame kėlinyje įveikė "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipą (2010 gruodžio 13 d., pirmadienis, 23:14 val.)"Elektromontuotojas" nesunkai nugalėjo "Vėjų liniją & Garliavos duoną" (2010 gruodžio 14 d., antradienis, 21:58 val.)"Lietuvos Geležinkeliai" iš tolimesnės kovos eliminavo "Vėjų Linija & Garliavos Duona" komandą (2011 balandžio 11 d., pirmadienis, 22:46 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" įveikė "Kauno energiją" (2011 kovo 18 d., penktadienis, 22:17 val.)"Vaidotėnas" be vargo nugalėjo "Vėjų liniją & Garliavos duoną" (2010 gruodžio 20 d., pirmadienis, 23:23 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Vėjų linija & Garliavos duona" neatsilaikė prieš "Kauno aerouostą" (2010 lapkričio 23 d., antradienis, 00:15 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" nesunkiai pasiekė pergalę (2010 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Vėjų linijai & Garliavos duonai" teko gerokai paplušėti dėl pergalės (2011 vasario 21 d., pirmadienis, 22:45 val.)"Kauno Tiltai" neatsilaikė prieš "Vaidotėną" (2010 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:27 val.)