MIKROVISATA vs PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS (93:127)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 vasario 21 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, Kaunas LT-45432

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sutrypė savo varžovus

2011 vasario 21 d., Pirmadienis, 22:51 val., peržiūros: 5679

Pirmadienį (02.21) Panemunės pradinės mokyklos sporto salėje susitiko Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybių komandos "Mikrovisata" (šeimininkai) "Projektų Gama GTV & Mobringas" (svečiai). Pirmasis kėlinukas prasidėjo ekipoms panašiai, kadangi abi nedelsdamos pradėjo pelnyti taškus ir kova vyko taškas į tašką tik 3 taškais į priekį įsiveržė svečiai. Antrajame kėlinyje komandos ir toliau sėkmingai kovojo, bei vyko bekompromisė kova ir tik vienu vieninteliu taškų dar padidino savo pranašumą "Projektų Gama GTV & Mobiringas". Trečiajame kėlinyje savo pranašumą įrodė svečių komanda ir po 30 minučių padidino turėtą persvarą iki 16 taškų. Paskutiniajame kėlinyje "Projektų Gama GTV & Mobiringas" varžovus visiškai palaužė ir pradėjo triuškinti kol sukaupė milžinišką persvarą bei laimėjo rungtynes rezultatu (93:127).

Pirmosios minutės prasidėjo itin atkakliai, pradžioje besivejančiosios rolę užėmė šeimininkai, po to svečiai beveik visą likusią kėlinio dalį stengėsi pavyti savo varžovus ir tik paskutiniosios atakos atnešė 5 taškų pranašumą, kurį "Mikrovisatos" žaidėjams pavyko sumažinti iki 3 taškų, po paskutiniosios atakos (25:28).

Antrajame kėlinyje ekipos ir toliau demonstravo kovingumą ir žaidė beveik neatsilikdamos viena nuo kitos. Pradžioje kiek pavyko atsiplėšti svečių komandai, kuri įgijo 7 taškų pranašumą, tačiau neilgai trukus šeimininkai ir vėl susigrąžino lygų rezultatą, kiek vėliau sugebėjo jį persverti, tačiau paskutinioji atkarpa lėmė, jog "Projektų Gama GTV & Mobiringas" laimėjo šį kėlinį 1 tašku (48:52).

Trečiajame kėlinuke žaidimas pasikeitė iš esmės, savo tempą varžovams primetė svečiai, kurie pradėjo sėkmingiau didinti skirtumą, bei labiau nutolo nuo savo persekiotojų. Tuo tarpu "Mikrovisatos" žaidėjai nesugebėjo pasipriešinti varžovų puolimui ir šį kėlinį pralaimėjo 12 taškų skirtumu (70:86).

Paskutiniajame kėlinuke ekipos tęsė savo pradėtus darbus nuo pastarojo kėlinio. Svečiai ir toliau sėkmingai didino savo pranašumą ir nemažino apsukų, o "Mikrovisatos" žaidėjai visiškai nesusidoro su varžovų puolimų ir jau kėlinio viduryje buvo aiškus nugalėtojas, taigi po paskutiniųjų sekundžių finalinis švilpukas skelbė "Projektų Gama GTV & Mobiringas" ekipos pergalę (93:127).

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" ekipoje naudingiausi buvo Marius Giedraitis net 50 taškų 10 atkovotų kamuolių ir dvigubas dublis, Mantas Giedraitis 28 tšk. 12 atk.kam. dvigubas dublis, Vygintas Grinis 17 taškų 12 rez. perdavimų, taip pat dvigubas dublis.

"Mikrovisata" komandoje pasižymėjo Tomas Grigalevičius 18 tšk. 8 atk.kam. Julius Rajackas 18 tšk. 8 atk.kam Mantas Vilimas 16 tšk. 7 atk.kam.

Po rungtynių pralaimėjusiųjų komandos vadovas kalbėjo: "Gaila kad vienas tragiškai sužaistas kėlinys, kainavo pergalę, varžovai gera komanda, nes 6 sugebėjo mus nugalėt". Laimėjusiųjų treneris kalbėjo: "Šitą pergalę dedikuojame, mūsų komandos vedliui ir sielai, linkime pasveikti, jis toks pats svarbus kaip rinktinei Kleiza, rungtynėse įrodėme savo pranašumą".

"Projektų Gama GTV & Mobringas" išsaugojo pergalę (2011 kovo 08 d., antradienis, 22:12 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" ir toliau skina pergales (2011 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nukeliavo į ketvirtfinalį (2011 balandžio 05 d., antradienis, 22:00 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Kamesta-KK/PDDF" ekipą (2010 lapkričio 02 d., antradienis, 21:40 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" komanda išlieka nepralaimėjusi (2010 lapkričio 23 d., antradienis, 00:05 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" ketvirtame kėlinyje įveikė "Vaidotėną" (2011 sausio 20 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" pasismagino su "Bero & Termoizola" ekipa (2010 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:03 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nugalėjo "Omega" ekipą (2010 gruodžio 14 d., antradienis, 21:40 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sunkiai nugalėjo "Elektromontuotoją" (2011 kovo 15 d., antradienis, 22:17 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" ketvirtame kėlinyje nepaliko vilčių "Kamestai - KK/PDDF" (2011 sausio 31 d., pirmadienis, 23:13 val.)