PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS vs VAIDOTĖNAS (75:69)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 kovo 08 d., Antradienis, 19:45 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai

"Projektų Gama GTV & Mobringas" išsaugojo pergalę

2011 kovo 08 d., Antradienis, 22:12 val., peržiūros: 3906

Antradienį (03.08) Babtų gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Top Sport" pirmenybės, kuriose susitiko "Projektų Gama GTV & Mobringas" (šeimininkai) ir "Vaidotėnas" (svečiai). Pirmasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų spurtu, nors svečiai pasivijo juos, tačiau šie vėl paspruko ir nutolo nuo savo persekiotojų, bei laimėjo šį kėlinį 4 taškų skirtumu. Antrajame kėlinyje savo kovingumą parodė svečių komanda ir pasipriešinę savo varžovams sumažino deficitą iki 2 taškų. Trečiajame kėlinyje neblogai sužaidė šeimininkų ekipa ir laimėjo kėlinį 5 taškų skirtumu ir taip kiek atitolo nuo varžovų. Ketvirtajame kėlinuke vyko bekompromisė kova, kurioje vos geriau pasirodė šeimininkai ir laimėjo šį susitikimą rezultatu (75:69).

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkams naudinga atkarpa (4:0), kiek vėliau svečių ekipa atsakė tuo pačiu ir išlygino rezultatą, vis tik "Projektų Gama GTV & Mobringas" žaidėjai sugebėjo kiek pasprukti nuo savo varžovų ir šį kėlinuką laimėjo 4 taškų skirtumu (22:18).

Antrajame kėlinyje žaidimas labai bangavo, pirmosiomis atakomis puikiai atrodė aikštelės šeimininkai, kurie sugebėjo padidinti savo pranašumą iki dviženklio skaičiaus, tačiau nesnaudė ir "Vaidotėno" komandos žaidėjai, kurie pradėjo ilgą atkarpą, kurią sugebėjo laimėti 9 taškų skirtumu ir prisivyti savo varžovus iki pavojingos 2 taškų persvaros (37:35).

Trečiajame kėlinuke ekipos ir toliau grūmėsi labai atkakliai, bei sunku buvo nuspręsti, kuri ekipa geresnė šį vakarą. Nors žaidimas komandų buvo pakankamai panašus, bei stabilus, tačiau kiek sėkmingiau žaidė šeimininkų komanda, kuri, galbūt ir ne greitai, tačiau užtikrintai didino savo pranašumą (52:45).

Paskutiniajame ketvirtyje komandos ir toliau grūmėsi dėl kiekvieno centimetro aikštėje. Tačiau svečiai vis tik sugebėjo sukurti intrigą šiose rungtynėse, paskutiniosiomis kėlinio minutėmis šie sugebėjo pataikyti net 5 tolimus metimus ir taip sumažinti atsilikimą iki minimumo, bet šeimininkai šaltakraujiškai pataikė tritaškį metimą, o paskutiniosiomis sekundėmis svečiams nepavyko nieko sukurti, bei praradus kamuolį varžovai spėjo nubausti dar 2 taškais, taigi pergalę išplėšė "Projektų Gama GTV & Mobringas" (75:69).

"Projektų Gama GTV & Mobringas" komandoje naudingiausi buvo Vygintas Grinis 17 tšk. 8 atk. kam. Gintaras Rinkevičius 15 tšk. 12 atk.kam. dvigubas dublis, Mantas Giedraitis 10 tšk. 8 atk.kam. Marius Giedraitis 18 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis.

"Vaidotėnas" komandoje pasižymėjo Edvardas Eidikis 39 tšk. 11atk.kam. dvigubas dublis, Mantas Ragulis 15 tšk. 6 atk.kam.

Po rungtynių pralaimėjusiųjų treneris teigė: "Be apšilimo pradėjom, vakar mūsų lyderis žaidė varžybas, tai šiandien pavargęs buvo, gynyba pagrindinė priežastis pralaimėjimo ir gal puolime buvo tik vienas žmogus".

Laimėjusiųjų vadovas kalbėjo: "Kaip ir tikėjomės buvo labai sunkios, jei būtume sumetę bent 80% baudų, tai būtume lengviau laimėję, o šiaip prastai gynėmės".

"Projektų gama GTV & Mobiringas" ir toliau skina pergales (2011 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" komanda išlieka nepralaimėjusi (2010 lapkričio 23 d., antradienis, 00:05 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nukeliavo į ketvirtfinalį (2011 balandžio 05 d., antradienis, 22:00 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sutrypė savo varžovus (2011 vasario 21 d., pirmadienis, 22:51 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" pasismagino su "Bero & Termoizola" ekipa (2010 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:03 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sunkiai nugalėjo "Elektromontuotoją" (2011 kovo 15 d., antradienis, 22:17 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Kamesta-KK/PDDF" ekipą (2010 lapkričio 02 d., antradienis, 21:40 val.)Lengvą pergalę pasiekė "Projektų Gama GTV & Mobiringas" ekipa (2010 gruodžio 28 d., antradienis, 21:50 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę "Projektų Gama GTV & Mobiringas" nepaleido pergalės iš rankų (2011 sausio 25 d., antradienis, 22:15 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" ketvirtame kėlinyje įveikė "Vaidotėną" (2011 sausio 20 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)