MIKROVISATA vs KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS & BURITUS (69:88)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 29 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, Kaunas LT-45432

"Mikrovisata" namuose neatsilaikė prieš grupės lyderius "Kauno energetikos remontas & Buritus"

2010 lapkričio 29 d., Pirmadienis, 22:51 val., peržiūros: 5168

Šiandien, lapkričio 29 dieną, 19.45 val., "Panemunės" pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp "Mikrovisatos"(šeimininkai) bei "Kauno energetikos remontas & Buritus"(svečiai) ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė lygiai, tačiau po ilgosios pertraukos svečiai spurtavo ir išlaikė persvarą iki pat rungtynių galo – 69:88.

Pirmasis ketvirtis vyko taškas į tašką. Aikštelės šeimininkai daug smagiau jautėsi aikštelėje, nes salė gan maža ir jie prie jos pripratę. Tuo tarpu svečiams sunkiai pavykdavo įveikti zoninę "Mikrovisatos" gynybą bei paimti iniciatyvą į savo rankas. Nors svečių ekipa atrodė aukštesnio lygio komanda, tačiau sunkiai adaptuojantis jie sugebėjo pralaimėti pirmąjį kėlinuką – 16:14.

Antrojo kėlinuko metu žaidimas ir toliau buvo lygus. Nors "Kauno energetikos remontas & Buritus" ekipa darė mažiau klaidų, laimėjo lentą bei daug efektyviau žaidė, tačiau rezultate to nesimatė, nes ši salė yra tarsi šeštasis žaidėjas aikštelės šeimininkų gretose. Kaip sakoma, namų sienos visada padeda. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo lygus – 36:36.

Antroje rungtynių pusėje svečiai padarė išvadas ir pradėjo žaisti savo stiliuje. Jau per pirmąsias tris trečiojo kėlinuko minutes jie spurtavo rezultatu 2:14 ir išsiveržė į priekį. Didžiausią indėlį šiame spurte įdėjo "Kauno energetikos remontas & Buritus" ekipos snaiperis Artūras Nausėda, pataikęs tris tolimus metimus iš eilės. Aikštelės šeimininkai patyrė nokdauną, po kurio sekė keturių minučių tyla, o vėliau ir nokautas – 0:10, tokiu rezultatu spurtavo svečiai kėlinukui einant į pabaigą ir pareiškė pretenzijas į pergalę šios dienos rungtynėse – 44:62.

Finalinis rungtynių ketvirtis buvo grynai puolamasis. Abi komandos stengėsi pelnyti kuo daugiau taškų, tačiau gynyboje žaidė gan pasyviai. Savo ekipą "traukti" dar bandė "Mikrovisatos" komandos centro puolėjas Paulius Šmitas, tačiau 17 jo pelnytų taškų bei 16 atkovotų kamuolių neužteko. Svečių ekipa užtikrintai laimėjo eilines rungtynes, rezultatu 69:88.

Po rungtynių "Kauno energetikos remontas & Buritus" komandos treneris Igoris Konovalenko sakė: "Du kėlinius adaptavomės prie salės, daug klaidų darėm. Po ilgosiom pertraukos įsibėgėjom, gal varžovai pavargo. Pataikėm pora lemiamų tritaškių pradžioj kėlinio trečio, tuomet lūžis ir buvo, paskui valdėm padėtį."

Itin kietoje pogrupio lyderių kovoje pergale džiaugėsi "Kauno Energetikos Remontas & Buritus" (2010 gruodžio 08 d., trečiadienis, 21:41 val.)"Lietuvos Dujos" turėjo pripažinti "Kauno Energetikos Remonto & Buritus" pranašumą (2011 vasario 16 d., trečiadienis, 19:19 val.)"Kauno energetikos remontas & Buritus" nugalėjo "Vijora" (2011 vasario 27 d., sekmadienis, 20:58 val.)Varžybų pabaigoje "Kauno energetikos remontas & Buritus" palaužė "Lietuvos dujas" (2011 balandžio 20 d., trečiadienis, 22:29 val.)"Agava & ASS" pirmojoje aštuntfinalio dvikovoje parklupdė "Kauno Energetikos Remontą & Buritus" (2011 balandžio 08 d., penktadienis, 21:27 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" pasiekė sunkią pergalę (2011 kovo 27 d., sekmadienis, 21:35 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" tiesiog nušlavė varžovus (2010 lapkričio 19 d., penktadienis, 23:27 val.)"Mikrovisata" pasiekė nesunkią pergalę (2010 lapkričio 14 d., sekmadienis, 22:02 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Mikrovisata" iškovojo sunkią pergalę prieš "Banga Energetika - Diremta & STP" ekipą (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 21:45 val.)"Kauno energetikos remontas & Buritus" įveikė "Lietuvos dujas" ir išliko nepralaimėję (2011 kovo 23 d., trečiadienis, 20:41 val.)