Festo vs Kauno energija (73:84)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 21 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno energija“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Festo“

2024 sausio 21 d., Sekmadienis, 19:36 val., peržiūros: 260

Sausio 21 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Festo" priemė svečius "Kauno energiją". "Festo" turėjo šešias pergales ir keturis pralaimėjimus. "Kauno energija" buvo laimėję tris kartus ir septynis pralaimėję.

Rungtynes geriau pradėjo "Kauno energija", kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 1:5. Kėlinio penktą minutę "Festo" pasivijo varžovus (9:9). Antroje kėlinio pusėje "Kauno energija" taikliai atakavo iš toli ir tritaškių pagalba įgijo šešių taškų persvarą (15:21).

Per pirmas dvi antro kėloinio minutes "Kauno energija" išsaugojo trijų taškų persvarą (20:23). Įpusėjus kėliniu rezultatas buvo lygus (26:26). Kėlinio antroej pusėje komandos žaidė lygiai. Sužaidus pusę rungtynių rezultatas buvo lygus (34:34).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Festo" įgijo dviejų taškų persvarą (37:34). Prasidėjus antrai kėlinio pusei rezultatas buvo lygus (42:42). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Kauno energija", kuriems pavyko įgyti 11 taškų persvarą (45:56).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 12 taškų (50:62). Netrukus prasidėjo taiklių "Kauno energijos" tritaškių serija, svečiai dar labiau nutolo. "Festo" neatkūrė intrigos ir įveikė varžovus rezultatu 73:84.

14 atk. kam.

„Kauno energija“ antroje pusėje susitvarkė su „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 21:37 val.)„Kauno energija“  įveikė „UB Solar“ (2023 lapkričio 08 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Kauno energija“ tris kėlinius strigo puolime ir nusileido „Donelaičio“ ekipai (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Donelaičio“ neturėjo problemų su puolime strigusia „Festo“. (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:27 val.)Įmonių lygoje „Kauno energija“ sutriuškino VšĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Kauno energija“ užtikrintai aštuntfinalyje nugalėjo „KM Steel Service“ ekipą (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 21:50 val.)„Kauno energija“ įrodė savo pranašumą prieš „Vilmistos“ krepšininkus (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Kauno energija“ tvirta pergale peržengė aštuntfinalio ribą (2024 balandžio 09 d., antradienis, 23:34 val.)„Remza“ pasilinksmino prieš „Festo“. (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:33 val.)„Kauno energija“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:29 val.)