Plastena vs Donelaičio (99:71)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 11 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Antroje rungtynių pusėje „Plastena“ įrodė pranašumą prieš „Donelaičio“ ekipą

2024 kovo 11 d., Pirmadienis, 22:20 val., peržiūros: 88

Pirmadienį Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Plastena" ir "Donelaičio".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Vis dėlto pirmieji į priekį šovė aikštelės šeimininkai, tačiau sėkminga svečių atkarpa leido priartėti iki 4 taškų ( 23:19). Antrame kėlinyje "Donelaičio" ekipa sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas, tačiau neilgam. "Plastena" pasikūrė puolime ir ėmė tolti nuo varžovų. Paskutinėmis minutės aikštelės šeimininkai pasiekė rekordinį pranašumą – 49:38

Po ilgosios pertraukos "Donelačio" vėl kibo į atlapus varžovams, tačiau "Plastena" greitai sureagavo ir neleido įsižaisti varžovams bei išsaugojo turėtą dviženklį pranašumą ( 66:55). Ketvirtame kėlinyje "Plastena" toliau nestabdė apsukų bei didino pranašumą. "Donelaičio" ekipa buvo bejėgė prieš uraganinį puolimą ir besibaigiant rungtynėms "Plastena" skaičiavo triuškinantį pranašumą. Galutinis rezultatas – 99:71 (23:19, 26:19, 17:17, 33:16)

Arūnas Rožė

Įmonių lygoje „Plastena“ triumfavo prieš „Vilmista“ (2023 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:56 val.)Įmonių lygoje: „Plastena“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 23:24 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ palaužė „Donelaičio“ (2024 kovo 06 d., trečiadienis, 21:51 val.)„Kauno energija“ tris kėlinius strigo puolime ir nusileido „Donelaičio“ ekipai (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:56 val.)Ketvirtame kėlinyje varžovus įveikus „Plastena“ iškovojo pirmą pergalę ketvirtfinalyje prieš „Festo“ (2024 balandžio 02 d., antradienis, 20:33 val.)„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Plastena“ eliminavo „Festo“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 23:00 val.)Įmonių lygoje: triuškinanti „Donelaičio“ pergalė prieš VšĮ BC „Rhino“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Remza @ Irmco“ nesunkiai susitvarkė su „Donelaičio“ krepšininkais (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:50 val.)