Plastena vs Devbridge & Gym+ & Audrokesta (95:57)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Nepertraukiama „Plastena“ pergalių serija tęsiasi

2023 gruodžio 11 d., Pirmadienis, 21:56 val., peržiūros: 218

Gruodžio 12 dieną, Pirmadienį, Garliavos A. Mitkaus pradinės mokyklos salėje įvyko įmonių lygos rungtynės tarp Plastena (6-0) ir Devbridge & Gym+ & Audrokesta (2-1) ekipų.

Pirmasis kėlinys tapo palankesnis namų komandai. Įpusėjus kėliniui Devbridge & Gym+ & Audrokesta komandai teko keisti žaidimo planą, kadangi metimai nebuvo pakankamai taiklūs išsiveržti į priekį. Plastenos komandai žaidimas namų salėje buvo palankesnis. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 24:8

Antrojo kėlinio metu Devbridge & Gym+ & Audrokesta kiek atsigavo ir ėmė pelnyti taškus. Visgi, to nepakako pasivyti per dešimtį taškų į priekį išsiveržusios Plastena komandos. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas tapo 49:30.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje beveik nepakito. Plastena tvirtai laikė žaidimą savo rankose iki pat rungtynių pabaigos.

Rezultatu 95:57 (24:8, 25:22, 30:8, 16:19) Plastena šį vakarą laimėjo rungtynes.

7 taškai

„Plastena“ pergalingai pradėjo naujuosius metus (2024 sausio 03 d., trečiadienis, 22:32 val.)Triuškinama Plastenos pergalė (2023 gruodžio 19 d., antradienis, 00:15 val.)Įmonių lygoje ‒ nesunki „Plastena“ pergalė (2023 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:05 val.)„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 23:00 val.)Įmonių lygoje: „Plastena“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 23:24 val.)„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ pergalę pasiekė po pratęsimo (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:12 val.)Antroje rungtynių pusėje „Plastena“ įrodė pranašumą prieš „Donelaičio“ ekipą (2024 kovo 11 d., pirmadienis, 22:20 val.)Ketvirtame kėlinyje varžovus įveikus „Plastena“ iškovojo pirmą pergalę ketvirtfinalyje prieš „Festo“ (2024 balandžio 02 d., antradienis, 20:33 val.)Įmonių lygoje Plastenos pergalė prieš Scandagra (2023 lapkričio 13 d., pirmadienis, 23:47 val.)