Kelių priežiūra vs Scandagra (67:92)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 24 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Scandagra“ nesunkiai įveikė „Kelių priežiūra“ ekipą

2024 sausio 24 d., Trečiadienis, 19:44 val., peržiūros: 111

Trečiadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Kelių priežiūra" (5/6 ) ir "Scandagra (5/2).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau "Scandagra" sužaidė puikią atkarpą 19:2 ir susikrovė 18 taškų pranašumą ( 10:28). Antrame kėlinyje "Kelių priežiūra" atrado žaidimo ritmą ir sužaidė apylygiai ketvirtį su varžovais, tačiau to buvo maža. Svečiai toliau išlaikė pranašumą susikrautą - 31:50

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė, komandos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir skirtumas nekito (47:63 ). Lemiamas kėlinys buvo tik formalumas ir "Scandagra" išsaugojo susikrautą pranašumą nuo pirmo kėlinio pradžios, kur iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 67:92 (10:28, 21:22, 16:13, 20:29)

Arūnas Eitutis

„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2024 sausio 10 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Scandagra“ tritaškiai atnešė pergalę prieš „Vilmista“ ekipą (2024 sausio 21 d., sekmadienis, 18:43 val.)„Remza“ įtikinamai susitvarkė su „Kelių priežiūros“ kolektyvu (2023 lapkričio 15 d., trečiadienis, 19:41 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Kelių priežiūra“ ekipos pranašumą (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:54 val.)Negausiai susirinkę „Rimo & Patikimos linijos“ ekipa įveikė „Kelių priežiūrą“ (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 20:01 val.)Įspūdinga. Keturiese likę „Scandagra“ sugebėjo panaikinti skirtumą bei iškovoti pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 19:47 val.)„Donelaičio“ ekipa iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūra“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 19:49 val.)„Scandagra“ nugalėjo „Remza @ Irmco“ (2024 kovo 05 d., antradienis, 22:26 val.)„Scandagra“ susitvarkė su savo varžovais (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 16:00 val.)„Kelių priežiūra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 sausio 03 d., trečiadienis, 22:12 val.)