Kelių priežiūra vs VšĮ BC „Rhino“ (81:55)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 06 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Kelių priežiūra“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš VŠĮ BC „Rhino“ ekipą

2024 kovo 06 d., Trečiadienis, 19:56 val., peržiūros: 165

Trečiadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko "Kelių priežiūra" ir VŠĮ BC "Rhino".

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. ( 13:12). Antrame kėlinyje VŠĮ BC "Rhino" pirmieji atitrūko nuo varžovų, tačiau neilgam. "Kelių priežiūra" pradėjo įrodinėti savo pranašumą prieš varžovus ir ties ketvirčio pabaiga skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 35:26

Po ilgosios pertraukos VŠĮ BC "Rhino" toliau neatrado savojo žaidimo, o aikštelės šeimininkai sėkmingai žingsniavo link pergalės ir atkrintamųjų ( 61:43). Lemiamas kėlinys buvo tik formalumas, kur šeimininkai išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 81:55 (13:12, 22:14, 26:17, 20:12)

Antanas Apulskis

„Promatecha“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš VŠĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 21:01 val.)„Kelių priežiūra“ iškovoja dar vieną pergalę Įmonių lygoje (2023 gruodžio 06 d., trečiadienis, 21:02 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė nesunkią pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ penketuką (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Kelių priežiūra“ išvargo pergalę prieš trise likusius „Promatecha“ krepšininkus (2023 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:52 val.)„Festo“ po nelengvos kovos pasiekė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Devbridge & Gym+ & Audrokesta“ tritaškiai atnešė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“ (2024 sausio 02 d., antradienis, 21:53 val.)„Kelių priežiūra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2024 sausio 03 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Plastena“ nesunkiai pasiekė pergalę prieš VšĮ BC „Rhino“. (2023 lapkričio 27 d., pirmadienis, 21:59 val.) „Tetas“ ir vėl nepasipriešino VšĮ BC „Rhino“ žaidėjams (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:40 val.)Įmonių lygoje: triuškinanti „Donelaičio“ pergalė prieš VšĮ BC „Rhino“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:22 val.)