Festo vs Rimo & Patikima linija (89:83)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 25 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Atkaklių rungtynių pabaigoje „Festo“ palaužė „Rimo & Patikimą liniją“

2024 vasario 25 d., Sekmadienis, 19:39 val., peržiūros: 114

Vasario 25 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Festo" (14/8) priemė svečius "Rimo & Patikimą liniją" (14/6).

Rungtynių pradžioje komandos dažnai klydo, žaidė taškas į tašką, o sužaidus penkias minutes rezultatu 7:8 pirmavo "Rimo & Patikimą linija". Netrukus minutės pertraukėlės paprašė "Festo" (12:8). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė "Rimo & Patikimą linija", kurie sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (17:16).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė trys taškai (21:18). Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas padidėjo iki 10 taškų (32:22). Septintą minutę minutės pertraukėlės paprašė "Festo" (35:28). Po minutės pertraukėlės "Rimo & Patikimą linija" pasivijo varžovus. Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai (42:41).

Trečio kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai, sužaidus tris minutes komandos buvo pelniusios po 47 taškus. Baigiantis pirmai kėlinio pusei, po geresnės atkarpos, "Festo" privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės (54:49). Netrukus "Rimo & Patikimą linija" pasivijo varžovus. Kėlinio pabaigoje trijų taškų persvarą šeimininkams sugrąžino gražus metimas su varžovo pražanga (64:61).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes keturių taškų persvarą turėjo "Festo" (69:65). Netrukus minutės pertraukėlės paprašė "Rimo & Patikimą linija" (71:65). Prasidėjus antrai kėlinio pusei trapią trijų taškų persvarą turėjo "Festo" (73:70). Septintą minutę skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų (75:73). Rungtynių pabaigoje "Festo" išlaikė persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 89:83.

Ernestas Eičas

Įmonių lygoje: „Plastena“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 gruodžio 04 d., pirmadienis, 23:24 val.)Visas rungtynes pirmavę „Festo“ įveikė „Promatechą“ (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 21:39 val.)VšĮ BC „Rhino“ išplėšė pegalę prieš „Rimo & Patikima linija“. (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Dviem J. Goštauto dėjimais paženklintose rungtynėse nesunki „Hidraulinės sistemos“ ekipos pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą (2024 sausio 28 d., sekmadienis, 18:47 val.) „KM Steel Service“ šiandien iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)„Donelaičio“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Rimo & Patikima linija“ ekipos (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 21:49 val.)„Festo“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:02 val.)Negausiai susirinkę „Rimo & Patikimos linijos“ ekipa įveikė „Kelių priežiūrą“ (2024 sausio 17 d., trečiadienis, 20:01 val.)„Festo“ panaikino dviženklį atsilikimą ir aštuntfinalį pradėjo pergale (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 21:01 val.)Keturiese likę „Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Festo“ pergalę (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:31 val.)