Plastena vs Kelių priežiūra (117:81)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 09 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Lengvą pergalę įsirašė „Plastena“.

2023 vasario 09 d., Ketvirtadienis, 22:09 val., peržiūros: 297

Ketvirtadienį, vasario 9 dieną, Kauno technologijų mokymo sporto salėje įvyko 2 etapo Įmonės lygos C pogrupio varžybos tarp "Plastenos" ir "Kelių priežiūros" krepšininkų.

Rungtynės prasidėjo 12:3 "Plastenos" krepšininkų naudai ir tai uždavė gerą toną jiems gerą toną varžyboms. Labai kietame krepšinyje su daug pražangų po pirmojo kėlinio pirmavo "Plastenos" komanda rezultatu 25:12. Antrajame kėlinyje pirmaujanti komanda ir toliau didino savo pranašumą ir tik kėlinio pabaigoje porą pataikytų tritaškių švelnino "Kelių priežiūros" padėtį. Tačiau po minutes pertraukėlės vėl pamatėm uraganinį "Plastenos" puolimą ir rezultatas po 2 kėlinių buvo 52:36.

Antroji rungtynių pusė ir toliau buvo pirmaujančios komandos šou, bet E. Serkevičiaus iš "Kelių priežiūros" sekminga atkarpa vėl neleido palaidoti varžybų. Prieš paskutines 10 minučių rezultatas buvo 81:65. Ketvirtajame kėlinyje komandos žaidė puoliminį krepšinį su labai mažai gynybos. Šiose taškų lenktynėse geriau atrodė ir taip pirmaujanti komanda, kuri dar padidino savo persvarą iki 36 – 117:81 (25:12, 27:24, 29:29, 36:16).

Nugalėtojams Paulius Vilkas pelnė 31 tašką, Tomas Vitkevičius surinko 26, su trigubu dubliu flirtavęs L.Vilius pelnė 18.

Pralaimėtojams 31 tašką pelnė Ernestas Serkevičius.

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Plastena“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 20:24 val.)Permainingose rungtynėse: „Hidraulinės sistemos“ pergalė prieš „Plastena“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 23:15 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kelių priežiūra“ (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 20:31 val.)Nuostabiai rungtynes pradėja „Donelaičio“ nugalėjo „Plastena“ (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Donelaičio“ iššvaistė 25 taškų persvarą, bet visgi įveikė „Plastena“ ekipą (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:08 val.)Įmonių lygoje: „Freda“ pergalė prieš „Kelių priežiūra“ (2022 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ įveikė „Plasteną“ ir žengė į pusfinalį (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 21:56 val.)Plastenos pergalė prieš SDG & Gym+ & Audrokesta (2023 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„Kelių priežiūra“ po įtemptos kovos įveikė „Omegą“ (2023 sausio 18 d., trečiadienis, 20:49 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Freda“ pergalė prieš „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 22:36 val.)