Remza vs KM Steel Service (92:63)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 03 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Per pirmą rungtynių pusę 27 taškus sumetęs A. Makūnas atvedė „Remza“ ekipą į pergalę prieš „KM Steel Service“

2023 sausio 03 d., Antradienis, 21:51 val., peržiūros: 294

Sausio 3 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos A pogrupio rungtynės tarp „Remza“ (5-1) ir „KM Steel Service“ (5-2) ekipų.

„Remza“ nuo pat rungtynių pradžios paėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir jau įpusėjus kėliniui tolo iki 20:11. Nors „KM Steel Service“ iškart artėjo iki keturių taškų, tačiau šeimininkai kėlinį pabaigė spurtu ir po T. Vaitkūno tritaškio pirmavo 31:18.

Antrojo kėlinio pradžioje puolime užsiautė A.Makūnas, po kurio aštuonių taškų „Remza“ tolo 43:23. Ir toliau A.Makūnas (per pirmus du kėlinius sumetęs 27 taškus) vedė į priekį šeimininkus, kurie įpusėjus susitikimui buvo priekyje 58:38.

Trečiajame kėlinyje šeimininkų rezultatyvumas apmažėjo, o tuo pasinaudoję „KM Steel Service“ šiek tiek priartėjo. Po trijų kėlinių 72:57.

Ketvirtame kėlinyje „KM Steel Service“ pirmus taškus pelnė sužaidus beveik aštuonias minutes kėlinyje, o tuo naudojusis „Remza“ ekipa dar labiau nutolo ir įtvirtino savo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 92:63 (31:18, 27:20, 14:19, 20:6).

9 taškai

K. Dmitrijevo ir K. Damijonaičio tandemas atvedė „Remza“ ekipą į pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 21:27 val.)Įmonių lygoje: „Plastena“ pergalė prieš „KM Steel Service“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 19:03 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „KM Steel Service“ (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:22 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalė atiteko „KM Steel Service“ (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 20:48 val.)„Remza“ dominavo rungtynėse prieš „KM Steel Service“ (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 21:31 val.)Imonių lygos atkrintamosiose: triuškinanti „Remza“ pergalė prieš „Manvesta“ (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 22:16 val.)Imonių lygos A pogrupyje: užtikrinta „Remza“ pergalė prieš „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:39 val.)Antroje rungtynių pusėje puolime užstrigusi „KM Steel Service“ nusileido „Donelaičio“ ekipai (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 18:52 val.)Sunkiai rungtynes pradėję „Remza“ vėliau sutriuškino „Manvestą“ (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 22:00 val.)A.Makūno 46 tšk. pagalba „Remza“ be didesnio pasipriešinimo susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2023 kovo 27 d., pirmadienis, 21:40 val.)