Remza vs Rimo & Patikima linija (133:53)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2023 kovo 27 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

A.Makūno 46 tšk. pagalba „Remza“ be didesnio pasipriešinimo susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“

2023 kovo 27 d., Pirmadienis, 21:40 val., peržiūros: 343

Kovo 27 d., pirmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos pirmosios aštuntfinalio rungtynės tarp „Remza“ ir „Rimo & Patikima linija“ ekipų.

Rungtynių pradžioje po M. Rudžionio tritaškio rezultatas buvo lygus 9:9. Bet nuo to momento „Remza“ ekipos puolimas užsikūrė, o šeimininkai po pirmo kėlinio jau pirmavo 38:17.

Antrajame kėlinyje po T. Vaitkūno tritaškio rezultatas tapo 50:20. Vėliau žaidimas kiek apsilygino, o įpusėjus susitikimui 61:33 ir toliau priekyje buvo „Remza“.

Trečiajame kėlinuke šeimininkai sušveitė šešis tolimus metimus, kurie leido dar toliau tolti. Po trijų kėlinių 95:43.

Ketvirtajame kėlinyje ir toliau „Remza“ ekipos puolimas nestojo, A.Makūnas metė vieną taiklų tolimą metimą po kito, o „Remza“ be didesnio pasipriešinimo iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 133:53 (38:17, 23:16, 34:10, 38:10).

14 atk. kam.

„Plastena“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ ekipa (2023 sausio 06 d., penktadienis, 20:36 val.)Po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Remza“ ir antrą kartą nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 balandžio 03 d., pirmadienis, 21:37 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Rimo & Patikima linija“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 17:23 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų pergalė atiteko „Rimo & Patikima linijai“ (2023 kovo 13 d., pirmadienis, 21:03 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „Donelaičio“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 19:47 val.)Įmonių lygos B pogrupyje: „Kelių priežiūra“ užtikrintai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:25 val.)„Remza“ itin lengvai susitvarkė su „Kelių priežiūra“ (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 19:35 val.)„Promatecha“ lengvai nugalėjo „Rimo & Patikimą liniją“ (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 21:02 val.)Puikus pirmasis ketvirtis nulėmė „Rimo & Patikima linija“ ekipos pergalę (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 19:26 val.)