Remza vs BC „Rhino“ (87:81)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 08 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Remza“ atlaikė BC „Rhino“ spaudimą ir iškovojo nelengvą pergalę

2022 lapkričio 08 d., Antradienis, 20:33 val., peržiūros: 264

Lapkričio 8 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos II lygos A pogrupio rungtynės tarp „Remza“ (0-0) ir BC „Rhino“ (0-1) ekipų.

Rungtynės prasidėjo itin rezultatyviai ir atkakliai ir nepaisant 14 V. Kamarūno pelnytų taškų „Remza“ sugebėjo pirmą kėlinį laimėti 30:25.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai spurtavo ir įpusėjus kėliniui jau buvo priekyje 43:29. Šį pranašumą „Remza“ išlaikė iki kėlinio pabaigos, kuriam pasibaigus buvo priekyje 54:40.

Trečiajame kėlinyje kiek užstrigo šeimininkų ekipos puolimas, o tuo pasinaudoję BC „Rhino“ krepšininkai šiek tiek priartėjo. Po trijų kėlinių 65:57.

Lemiamame kėlinuke BC „Rhino“ kilo į šturmą ir po Y.Kurapau metimų artėjo iki 75:73. Ir toliau svečiai bandė persverti rungtynių svarstykles savo naudai, tačiau A.Pelšs tritaškiu metimu ir A.Makūnas baudos metimais įtvirtino „Remza“ ekipai pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 87:81 (30:25, 24:15, 11:17, 22:24).

10 atk. kam.

„Remza“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:08 val.)„Coca-Cola“ iškovojo gana lengvą pergalę (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 23:13 val.)Įtampa aikštelėje nesutrukdė BC „Rhino“ pelnyti pergalės (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 23:14 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Rhino“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)BC „Rhino“ laimėjo prieš Marex boats (2023 sausio 31 d., antradienis, 22:18 val.)„Vilmista“ iškovojo antrąją pergalę įveikę BC „Rhino“ (2023 sausio 03 d., antradienis, 20:34 val.)„Remza“ ir antrą kartą nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 balandžio 03 d., pirmadienis, 21:37 val.)Puikiu puolimu „Coca ‒ Cola“ įveikė „Rhino“ komandą (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Remza“ primėtė tritaškių ir lengvai įveikė „Vilmista“ ekipą (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Remza“ lemiamose serijos rungtynėse palaužė „Freda“ ekipą (2023 gegužės 23 d., antradienis, 23:21 val.)