BC „Rhino“ vs Omega (110:102)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 22 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Įtampa aikštelėje nesutrukdė BC „Rhino“ pelnyti pergalės

2023 vasario 22 d., Trečiadienis, 23:14 val., peržiūros: 270

Vasario 22 dieną, Trečiadienį, Kauno technologijų mokymo centro didžiojoje salėje susitiko salės šeimininkai BC "Rhino" ir salės svečiai "Omega"

Pirmojo kėlinio metu aikštelėje kiek tvyrojo įtampa. Komandos žaidė apylygiai. Paskutinę kėlinio minutę taikliai paleisti BC "Rhino" tritaškiai suteikė galimybę šeimininkams įgyti dviženklę persvarą. Kėlinį užbaigė rezultatu 32:22

Antrasis kėlinys palankei klostėsi BC "Rhino" komandai. Penkis tritaškius iš eilės pelniusi komanda stabiliai atitrūko nuo "Omega" komandos rezultatu 60:43

Po ilgosios pertraukos vilties neprarandanti "Omega" komanda kiek atsitiesė ir ėmė vytis šeimininkų komandą, sumažinusi atotrūkį iki vienženklio skaičiaus. BC "Rhino" komanda pajutusi, jog "Omega" tiesiog lipa jiems ant kulnų vėl grąžino taškų skirtumą iki dviženklio skaičiaus 85:75

Lemiamasis kėlinys buvo kupinas įtampos. Nepasiduodanti "Omega" komanda iš visų jėgų vijosi šeimininkus. Intriga ir įtampa užaugo tuomet, kai "Omega" atsilikinėjo vis vienu tašku, likus trims kėlinio minutėms. Visgi, koją kiek pakišo pakelta raudona vėliavėlė ir metamos priešininkų baudos. Rezultatu 110:102 (32:22, 28:21, 25:32, 25:27) BC "Rhino" šventė pergalę.

Rezultatyviausias šių rungtynių žaidėjas Nr. 16 V.Kamarūnas. Savo atstovaujamai BC "Rhino" šis žaidėjas pelnė 49 taškus, atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus, perimęs 6 kamuolius bei išprovokavęs 5 pražangas. Taip pat prie komandos pergalės prisidėjo ir žaidėjas Nr. 33 D.Marčauskas, kuris pelnė 17 taškų, atkovojo 16 kamuolių bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus, taip pelnydamas dvigubą dublį. Taip pat dvigubą dublį pelnė žaidėjas Nr. 14 D.Savickas, kuris pelnė 17 taškų bei atkovojo 14 kamuolių.

Nors "Omega" ir nepelnė pergalės, asmeniai žaidėjų rezultatai buvo puikūs. Rezultatyviausias šios komandos žaidėjas Nr. 6 K.Michalenkovas pelnė 32 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei išprovokavo 7 pražangas. Žaidėjas Nr. 24 T.Klimavičius savo komandai pelnė 24 taškus bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Visas rungtynes pirmavę BC „Rhino“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)Įmonių lygoje ‒ 5 „Omegos“ pergalė (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 20:15 val.)„Remza“ atlaikė BC „Rhino“ spaudimą ir iškovojo nelengvą pergalę (2022 lapkričio 08 d., antradienis, 20:33 val.)Įmonių lygoje: triuškinanti BC „Rhino“ pergalė prieš „Vilmista“ (2023 kovo 17 d., penktadienis, 20:40 val.)Įmonių lygoje ‒ nelengva „Marex Boats“ pergalė (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 22:03 val.)BC „Rhino“ laimėjo prieš Marex boats (2023 sausio 31 d., antradienis, 22:18 val.)V. Kamarūnas sumetė 74 taškus ir atvedė BC „Rhino“ į pergalę prieš „Limobus & Veiksa“ (2023 kovo 14 d., antradienis, 20:24 val.)BC „Rhino“ pervažiavo savo varžovus (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 21:56 val.)Dviejų G. Vitkausko tritaškių pakylėta „TransUnion“ lengvokai susitvarkė su BC „Rhino“ (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 21:30 val.)Puikus pirmasis ketvirtis nulėmė „Rimo & Patikima linija“ ekipos pergalę (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 19:26 val.)