Donelaičio vs Lemora & Minaltra & Volinta Energy (64:81)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2023 gegužės 24 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Įmonių lygoje ‒ į finalą žengia „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“.

2023 gegužės 24 d., Trečiadienis, 21:48 val., peržiūros: 349

Trečiadienį, gegužės 24 dieną, Kauno technologijų mokymų salėje vyko Įmonių lygos susitikimas tarp "Donelaičio" ir "Lemora & Minaltra & Volinta Energy". Tai buvo atkrintamosios, trečiosos lemiamos pusfinalio varžybos.

Pirmame rungtynių kėlinyje "Lemora & Minaltra & Volinta Energy" greitai susikrovė pranašumą ir jį pavyko išsaugoti iki kėlinio pabaigos. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 22:15. Antrajame kėlinyje J. Kalniečio šou padėjo "Donelaičio" persverti rungtynių eiga. 11 jo taškų iš eilės ir "Donelaičio" jau buvo priekyje. Lyderiui atsisėdus, "Lemora & Minaltra & Volinta Energy" iš karto vėl perėmė inciatyvą ir "Donelaičio" turėjo prašyt minutės pertraukėlės. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 37:32 "Lemora & Minaltra & Volinta Energy" naudai.

Antroje pusėje visiškai dominavo "Lemora & Minaltra & Volinta Energy", kurie susikrovė gana didelį pranašumą prieš lemiamą rungtynių kėlinį. "Donelaičio" išsigelbėti galėjo jei tik panaikins 16 taškų dificitą. Vis gi "Lemora & Minaltra & Volinta Energy" labai gerai realizavo savo šansus ir nedavė savo varžovams pagalvoti apie pergalę. Galutinis rezultatas 64:81 (15:22, 17:15, 7:18, 25:26).

Paulius Balčiūnas

Lengvą pergalę įmonių lygoje įsirašė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 10:09 val.)Užtikrinta „Lemora & Minaltra & Volinta energy“ pergalė (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Donelaičio“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:27 val.)Įmonių lygoje ‒ į kitą etapą žengė „Donelaičio“. (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Remza“ ekipos 23 tritaškiai leido lengvai įveikti „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 20:30 val.)Nesulaikomas E.Aleksa atvedė „Coca-Cola“ į pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 20:32 val.)Geriau sužaista pirmoji rungtynių pusė nulėmė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ pergalę (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)Tik po atkaklios bei stiprios kovos „BC „Rhino“ įveikė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“  (2022 lapkričio 15 d., antradienis, 22:39 val.)K. Dmitrijevo ir K. Damijonaičio tandemas atvedė „Remza“ ekipą į pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 21:27 val.)L. Damušio vedama Lemora & Minaltra & Volinta Energy šventė pergalę (2023 vasario 14 d., antradienis, 00:06 val.)