Remza vs Lemora & Minaltra & Volinta Energy (113:77)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 22 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Remza“ ekipos 23 tritaškiai leido lengvai įveikti „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“

2022 lapkričio 22 d., Antradienis, 20:30 val., peržiūros: 303

Lapkričio 22 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos Įmonių lygos A pogrupio rungtynės tarp „Remza“ (2-0) ir „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (1-1) ekipų.

Rungtynių pradžioje po penkių paeiliui D. Didžiūno taškų Remza“ išsiveržė į priekį 10:5. Bet į tai svečiai atsakė devyniais taškais be atsako, po kurių pirmavo 10:14. Visgi, kėlinį šeimininkai pabaigė keturiais tolimais metimais, kas leido pirmą kėlinį „Remza“ ekipai laimėti 25:22.

Antrajame kėlinuke po K. Dmitrijevo tritaškio šeimininkai tolo 40:31. Nors po to K.Pupinis dar labiau patempėRemza“ ekipą į priekį, tačiau 11 M. Stankūno taškų kėlinio antroje pusėje neleido toliau šeimininkams tolti. Įpusėjus susitikimui 55:48.

Trečiąjį kėlinį Remza“ pradėjo spurtuodami 10:0 ir atitolo iki 65:48. Vėliau du tolimus metimus dar pridėjo A.Makūnas, paskutinę sekundę po perimto kamuolio tritaškį pridėjo ir V.Pavilionis, o Remza“ po trijų kėlinių jau pirmavo 85:56.

Ketvirtame kėlinyje „Remza“ įtvirtino savo pranašumą ir iškovojo nesunkią pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 113:77 (25:22, 30:26, 30:8, 28:21).

5 perimt. kam.

„Donelaičio“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:27 val.)Taiklūs Luko Damušio tritaškiai ir Lemora & Minaltra & Volinta pergalė (2023 vasario 06 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Remza“ primėtė tritaškių ir lengvai įveikė „Vilmista“ ekipą (2023 sausio 11 d., trečiadienis, 21:44 val.)Užtikrinta „Lemora & Minaltra & Volinta energy“ pergalė (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:48 val.)Įmonių lygoje ‒ į finalą žengia „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“. (2023 gegužės 24 d., trečiadienis, 21:48 val.)Lengvą pergalę įmonių lygoje įsirašė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 10:09 val.)K. Dmitrijevo ir K. Damijonaičio tandemas atvedė „Remza“ ekipą į pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 21:27 val.)Geriau sužaista pirmoji rungtynių pusė nulėmė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ pergalę (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)Nesulaikomas E.Aleksa atvedė „Coca-Cola“ į pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Remza“ lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokestą“ (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 21:28 val.)