Freda vs Plastena (60:68)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 13 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Antroje rungtynių pusėje tritaškiais prapliupusi „Plastena“ įveikė „Freda“ ekipą

2023 kovo 13 d., Pirmadienis, 22:15 val., peržiūros: 339

Kovo 13 d., pirmadienį, Kauno Jachtklube buvo sužaistos Įmonių lygos C pogrupio rungtynės tarp „Freda“ (13-2) ir „Plastena“ (12-5) ekipų.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir tik pirmo kėlinio pabaigoje nedideliu spurtu 7:0 „Freda“ išsiveržė į priekį ir laimėjo kėlinį 19:14.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo 8:0, įgijo dviženklį pranašumą, kurio nepa;eido iki kėlinio pabaigos, o įpusėjus susitikimui buvo priekyje 35:24.

Trečiajame kėlinyje „Plastena“ sumetė penkis tolimus metimus, kas leido jiems šiek tiek priartėti. Po trijų kėlinių 51:43.

Lemiamame kėlinuke svečiai keliais tolimais metimais iškart lygino rezultatą 55:55. Pagavę šią gerą bangą „Plastena“ išsiveržė į priekį, rungtynes užbaigė M. Stankevičiaus dėjimu ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 60:68 (19:14, 16:10, 16:19, 9:25).

Gytis Vyšniauskas

„Plastena“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ ekipa (2023 sausio 06 d., penktadienis, 20:36 val.)Šimtą taškų per tris kėlinius sumetusi „Remza“ nepaliko vilčių „Freda“ ekipai (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 20:15 val.)Įmonių lygoje ‒ pusfinalyje į priekį įsiveržė „Freda“ (2023 gegužės 09 d., antradienis, 22:46 val.)„Remza“ lemiamose serijos rungtynėse palaužė „Freda“ ekipą (2023 gegužės 23 d., antradienis, 23:21 val.)„Donelaičio“ iššvaistė 25 taškų persvarą, bet visgi įveikė „Plastena“ ekipą (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Plastena“ dar kartą įveikė „TransUnion“ ir keliauja tolyn (2023 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Plastena“ po nervingos dvikovos palaužė „Fredą“ (2023 sausio 10 d., antradienis, 20:44 val.)„Plastena“ įveikė atkakliai besipriešinusius „Marex Boats“ (2022 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:27 val.)„Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ po prasto rungtynių starto atsitiesė ir iškovojo pergalę prieš „Plasteną“ (2023 balandžio 11 d., antradienis, 21:58 val.)Nuostabiai rungtynes pradėja „Donelaičio“ nugalėjo „Plastena“ (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 20:42 val.)