BC „Rhino“ vs Vilmista (89:94)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 03 d., Antradienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Vilmista“ iškovojo antrąją pergalę įveikę BC „Rhino“

2023 sausio 03 d., Antradienis, 20:34 val., peržiūros: 291

Sausio 3 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos A pogrupio rungtynės tarp BC „Rhino“ (2-5) ir „Vilmista“ (1-6) ekipų.

Rungtynes BC „Rhino“ pradėjo keturiais tritaškiais, po kurių pirmavo 12:10. Antroje kėlinio pusėje šeimininkai dar pridėjo kelis tolimus metimus ir kėlinį baigė pirmaudami 27:22.

Antrajame kėlinuke po M. Yliaus tolimo metimo BC „Rhino“ tolo iki 34:26. Visgi, nuo tada „Vilmista“ visiškai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir ne tik persvėrė rezultatą savo naudai, bet ir įpusėjus susitikimui pirmavo 39:44.

Trečiąjį kėlinį „Vilmista“ pradėjo J. Snudaičio tritaškiu, po kurio įgijo didžiausią iki tol turėtą 8 taškų pranašumą 39:47. Visgi, BC „Rhino“ labai greitai lygino rezultatą 51:51. Po to dar vieną spurtą surengė „Vilmista“, po kurio svečiai įgijo dviženklį pranašumą 54:65. Nors V.Kamarūnas pabandė patraukti šeimininkus į priekį, tačiau svečiai atlaikė šį šturmą ir po trijų kėlinių buvo priekyje 62:71.

Lemiamame kėlinyje BC „Rhino“ po V. Kamarūno tritaškio artėjo ik dviejų taškų 89:91. Tada T.Raulušavičius ir J.Snudaitis sumetė baudų metimus, taip užtikrindami „Vilmista“ ekipos pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 89:94 (27:22, 12:22, 23:27, 27:23).

Daumantas Židanavičius

„Limobus & Veiksa“ iškovojo retą pergalę įveikdami „Vilmista“ ekipą (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 19:42 val.)„Coca-Cola“ iškovojo gana lengvą pergalę (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 23:13 val.)„Manvesta“ sezoną pradėjo sunkia pergale prieš „Rhino“ (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)„Freda“ atkrintamąsias pradėjo užtikrinta pergale prieš „Rhino“ (2023 kovo 27 d., pirmadienis, 22:01 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „TransUnion“ (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:21 val.)Po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 20:53 val.)Lygioje kovoje „TransUnion“ iškovojo pergalę (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 23:02 val.)„KM Steel Service“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Rhino“ (2022 lapkričio 29 d., antradienis, 20:21 val.)Jono Snudaičio šou ir „Vilmista“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis įveikė „Manvestą“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:38 val.)Vilmista užtikrintai švenčia pergalę (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 22:37 val.)