Donelaičio vs Omega (80:65)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2023 kovo 26 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Donelaičio“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse įveikė „Omega“ ekipą

2023 kovo 26 d., Sekmadienis, 18:58 val., peržiūros: 270

Kovo 26 d., sekmadienį, Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos pirmosios aštuntfinalio rungtynės tarp „Donelaičio“ ir „Omega“ ekipų.

Rungtynių pirmajame kėlinuke „Donelaičio“ krepšininkas R.Narkevičius įmetė 11 taškų, 7 pridėjo J.Kalnietis, o šeimininkai pasibaigus kėliniui pirmavo 26:21.

Antrajame kėlinuke po J. Kalniečio ir R. Narkevičiaus tritaškių „Donelaičio“ tolo dviženkle persvara 40:30. Nors „Omega“ iškart artėjo iki penkių taškų, tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai vėl kiek nutolo. Įpusėjus susitikimui 47:38.

Trečiajame kėlinyje vieną po kito metimus iš po krepšio metę „Donelaičio“ krepšininkai dar labiau tolo ir po trijų kėlinių pirmavo 68:51.

Lemiamame kėlinuke šeimininkų puolimas kiek sustojo, o tuo pasinaudojusi „Omega“ sumažino turėtą deficitą. Galutinis susitikimo rezultatas 80:65 (26:21, 21:17, 21:13, 12:14).

9 taškai

„Donelaičio“ nesunkiai įveikė „Marex Boats“ ekipą (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Donelaičio“ ir antrose rungtynėse lengvai įveikė „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2023 balandžio 16 d., sekmadienis, 18:50 val.)„Donelaičio“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Omega“ ekipą (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Donelaičio“ iššvaistė 25 taškų persvarą, bet visgi įveikė „Plastena“ ekipą (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Donelaičio“ gana užtikrintai įveikė „Fredą“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:03 val.)„Donelaičiai“ po įtemptos kovos įveikė „Remzos“ krepšininkus (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 19:36 val.)„Limobus & Veiksa“ permainingoje dvikovoje palaužė „Omega“ ekipą (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 19:59 val.)12 tritaškių per pirmą rungtynių pusę sumetę „TransUnion“ įveikė „Omega“ ekipą (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Kelių priežiūra“ po įtemptos kovos įveikė „Omegą“ (2023 sausio 18 d., trečiadienis, 20:49 val.)„Omega“ rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 lapkričio 28 d., pirmadienis, 20:39 val.)