Coca-Cola vs Omega (57:69)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 sausio 29 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Įmonių lygoje ‒ 5 „Omegos“ pergalė

2023 sausio 29 d., Sekmadienis, 20:15 val., peržiūros: 326

Paskutinį sausio mėnesio sekmadienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko 2 etapo Įmonių lygos D pogrupio varžybos tarp šeimininkų- "Coca-Cola" bei svečių- "Omegos".

Pirmasis rungtynių kėlinys parodė, kad komandos yra vertos viena kitos ir žaidė labai apyligų krepšinį, kuris baigėsi rezultatu 15:14 svečių naudai. Antrasis prasidėjo greitu 9:0 "Omegos" spurtu ir šeimininkų minutes pertraukėle, kuri leido stabilizuoti žaidimą. Likusį varžybų laiką skirtumas nepakito ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo 33:23.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo dar vienu "Omegos" spurtu ir galėjo atrodyti, kad pergalė "Coca-Cola" komandai taps nepasiekiama, tačiau šeimininkai rankų nepaleido ir po truputį mažino skirtumą. Rezultatas prieš lemiamą ketvirtį buvo 46:37. Vis gi paskutiniam kėliniui daugiau jėgų pasiliko svečiai ir ramiai laimėjo rungtynes rezultatu 69:57.

Kajus Michalenkovas

Įmonių lygoje ‒ nelengva „Marex Boats“ pergalė (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 22:03 val.)Įmonių lygoje ‒ nelengva „Coca-Colos“ pergalė (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 21:52 val.)Įmonių lygoje ‒ į kitą etapą žengė „Donelaičio“. (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 19:09 val.)Įtampa aikštelėje nesutrukdė BC „Rhino“ pelnyti pergalės (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 23:14 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Omega pergalė prieš Vėjų linija & Garliavos duona (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 22:08 val.) Įmonių lygos A pogrupyje: „Coca-Cola“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:16 val.)„Omega“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 sausio 23 d., pirmadienis, 21:14 val.)„Limobus & Veiksa“ permainingoje dvikovoje palaužė „Omega“ ekipą (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 19:59 val.)Lengvą pergalę įmonių lygoje įsirašė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 10:09 val.)II-ąjį etapą „Coca-cola“ pradėjo pergale (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 20:39 val.)