Remza vs Freda (130:44)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 19 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Šimtą taškų per tris kėlinius sumetusi „Remza“ nepaliko vilčių „Freda“ ekipai

2023 kovo 19 d., Sekmadienis, 20:15 val., peržiūros: 278

Kovo 19 d., sekmadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos C pogrupio rungtynės tarp „Remza“ (12-4) ir „Freda“ (13-3) ekipų.

Rungtynių pradžioje po trijų A. Makūno tritaškių „Remza“ iškart tolo 18:5. Vėliau „Remza“ pridėjo dar keturis tolimus metimus, o po pirmo kėlinio jau pirmavo 34:12.

Antrajame kėlinyje A.Makūnas dar pataikė tris tolimus metimus, o toliau puolime siautę šeimininkai dar labiau tolo ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje 59:20.

Ir toliau „Remza“ ekipos puolimas nesustojo, po trijų kėlinių ekipa jau buvo sumetusi šimtą taškų, o rungtynes laimėjo rezultatu 130:44 (34:12, 25:8, 44:15, 27:9).

8 taškai

Antroje rungtynių pusėje tritaškiais prapliupusi „Plastena“ įveikė „Freda“ ekipą (2023 kovo 13 d., pirmadienis, 22:15 val.)Imonių lygos atkrintamosiose: triuškinanti „Remza“ pergalė prieš „Manvesta“ (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Freda“ trečiose serijos rungtynėse nepaliko vilčių „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 22:27 val.)Sėkmingai rungtynes pradėję „Remza“ visgi pralaimėjo „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 19:47 val.)„Remza“ lemiamose serijos rungtynėse palaužė „Freda“ ekipą (2023 gegužės 23 d., antradienis, 23:21 val.)Per pirmą rungtynių pusę 27 taškus sumetęs A. Makūnas atvedė „Remza“ ekipą į pergalę prieš „KM Steel Service“ (2023 sausio 03 d., antradienis, 21:51 val.)Imonių lygos A pogrupyje: užtikrinta „Remza“ pergalė prieš „SDG & Gym+ & Audrokesta“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:39 val.)Sunkiai rungtynes pradėję „Remza“ vėliau sutriuškino „Manvestą“ (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Manvesta“ tritaškiais privertė pirmą kartą pralaimėti „Remza“ ekipą (2022 lapkričio 30 d., trečiadienis, 21:42 val.)A.Makūno 46 tšk. pagalba „Remza“ be didesnio pasipriešinimo susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2023 kovo 27 d., pirmadienis, 21:40 val.)