Coca-Cola vs Lemora & Minaltra & Volinta Energy (100:83)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2023 kovo 26 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nesulaikomas E.Aleksa atvedė „Coca-Cola“ į pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“

2023 kovo 26 d., Sekmadienis, 20:32 val., peržiūros: 408

Kovo 26 d., sekmadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos pirmosios aštuntfinalio rungtynės tarp „Coca-Cola“ ir „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ ekipų.

Rungtynėse geriau startavo „Coca-Cola“, kurie iškart tolo 13:5. Vėliau šeimininkai dar pridėjo tris tolimus metimus ir pasibaigus pirmam kėliniui buvo priekyje dviženkliu pranašumu 31:15.

Antrojo kėlinio pradžioje E. Aleksos metimai dar labiau tolino „Coca-Cola“ - 41:20. Visgi, tada tolimi metimai atsirišo ir L. Damušiui, kurie leido „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ priartėti. Įpusėjus susitikimui 58:45.

Trečiajame kėlinyje ir toliau nesulaikomai žaidė E.Aleksa (per tris kėlinius įmetė 42 taškus), kurio tikslūs metimai tolino šeimininkus iki 80:60.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo svečių ekipos spurtu, po kurio buvo priartėta iki 84:73. Visgi, „Coca-Cola“ atlaikė šį svečių spaudimą ir išlaikė pergalingą pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 100:83 (31:15, 27:30, 22:15, 20:23).

16 taškų

K. Dmitrijevo ir K. Damijonaičio tandemas atvedė „Remza“ ekipą į pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 21:27 val.)Lengvą pergalę įmonių lygoje įsirašė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 10:09 val.)Tik po atkaklios bei stiprios kovos „BC „Rhino“ įveikė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“  (2022 lapkričio 15 d., antradienis, 22:39 val.)Įmonių lygoje ‒ į finalą žengia „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“. (2023 gegužės 24 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Donelaičio“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:27 val.)Geriau sužaista pirmoji rungtynių pusė nulėmė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ pergalę (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)Užtikrinta „Lemora & Minaltra & Volinta energy“ pergalė (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Remza“ ekipos 23 tritaškiai leido lengvai įveikti „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 20:30 val.)Taiklūs Luko Damušio tritaškiai ir Lemora & Minaltra & Volinta pergalė (2023 vasario 06 d., pirmadienis, 23:40 val.) Įmonių lygos A pogrupyje: „Coca-Cola“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:16 val.)