Lemora & Minaltra & Volinta Energy vs BC „Rhino“ (74:79)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 15 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Tik po atkaklios bei stiprios kovos „BC „Rhino“ įveikė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“

2022 lapkričio 15 d., Antradienis, 22:39 val., peržiūros: 384

Antradienį, lapkričio 15 d., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, A pogrupio rungtynės tarp šeimininkų „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ ir svečių „BC „Rhino“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“, tačiau svečiai susiemė gynyboje, kur pradėjo naudotis varžovų klaidomis ir skirtumas ištirpo iki minimalaus . Per likusį laiką komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis ir šeimininkai išliakė toliau kelių metimų pranašumą ( 21:15). Antrame kėlinyje svečiai perėmė kontrolę į savas rankas, kur tolimais metimais rinko taškus ir persvėrė rezultatą į savas rankas, tačiau tai truko neilgam ir šeiminingai vėl susigražino persvarą į savo naudą– 41:37.

Po ilgosios pertraukos svečiai toliau lipo varžovams ant kulnų, bet šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir ėmė tolti nuo varžovų. Po minutės pertraukėlės žaidimas persivertė aukštyn kojomis ir svečiai surengė spurtą 0:9, kuris ir padėjo laimėti šias rungtynes – 74:79.

6 perimt. kam.

Nesulaikomas E.Aleksa atvedė „Coca-Cola“ į pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 20:32 val.)Įmonių lygoje ‒ į finalą žengia „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“. (2023 gegužės 24 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Donelaičio“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:27 val.)Lengvą pergalę įmonių lygoje įsirašė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 10:09 val.)„Remza“ ekipos 23 tritaškiai leido lengvai įveikti „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 20:30 val.)Užtikrinta „Lemora & Minaltra & Volinta energy“ pergalė (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:48 val.)K. Dmitrijevo ir K. Damijonaičio tandemas atvedė „Remza“ ekipą į pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 21:27 val.)Geriau sužaista pirmoji rungtynių pusė nulėmė „Lemora & Minaltra & Volinta Energy“ pergalę (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)Taiklūs Luko Damušio tritaškiai ir Lemora & Minaltra & Volinta pergalė (2023 vasario 06 d., pirmadienis, 23:40 val.)Lemiamomis akimirkomis Lemora & Minaltra & Volinta Energy išplėšė pergalę (2023 gegužės 10 d., trečiadienis, 21:55 val.)