SDG & Gym+ & Volinta Group vs Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ (92:64)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 23 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ turėjo pripažinti „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandos pranašumą

2022 vasario 23 d., Trečiadienis, 21:31 val., peržiūros: 327

Vasario 23 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "SDG & Gym+ & Volinta Group" priemė svečius Menų kambarys – BC "Rhino" komandą. "SDG & Gym+ & Volinta Group" buvo laimėję septynis kartus ir šešis kartus buvo pralaimėję. Menų kambarys – "Rhino" buvo laimėję aštuonis kartus ir penkis kartus buvo pralaimėję.

Pirmas dvi rungtynių minutes "SDG & Gym+ & Volinta Group" gynėsi be klaidų ir pirmavo rezultatu 3:0. Prasidėjus ketvirtai minutei pirmus taškus pelnė Menų kambarys – BC "Rhino" (3:2), o "SDG & Gym+ & Volinta Group" paprašė minutės pertraukėlės. Vėliau komandos žaidė lygiai, o "SDG & Gym+ & Volinta Group" kėlinio pabaigoje įgijo keturių taškų pranašumą (17:13).

Antrą kėlinį geriau pradėjo "SDG & Gym+ & Volinta Group", kurie sužaidus beveik dvi minutes buvo priekyje rezultatu 21:13. Prasidėjus antrai kėlinio pusei šeimininkai turėjo keturių taškų persvarą (27:23), o minutės pertraukėlės paprašė "SDG & Gym+ & Volinta Group". Kėlinio paskutinėmis minutėmis geriau žaidė "SDG & Gym+ & Volinta Group", kurie padidino persvarą iki aštuonių taškų (38:30).

Trečią trečio kėlinio minutę "SDG & Gym+ & Volinta Group" padidino skirtumą iki 12 taškų (44:32). "SDG & Gym+ & Volinta Group" penktą minutę persvara buvo padidėjusi iki 20 taškų, o septintą minutę komandas skyrė 17 taškų (54:37). Vėliau komandos žaidė greitai, keitėsi taikliais tritaškiais. Sužaidus tris kėlinius "SDG & Gym+ & Volinta Group" pirmavo rezultatu 66:51.

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "SDG & Gym+ & Volinta Group" persvara padidėjo iki 22 taškų (75:53). Baigiantis trečiai minutei skirtumjas padidėjo iki 25 taškų (78:53), o minutės pertraukėlės paprašė Menų kambarys – BC "Rhino". Antroje kėlinio pusėje "SDG & Gym+ & Volinta Group" išlaikė solidžią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 92:64.

Lukas Melnikas

Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ turėjo pripažinti Hidraulinės sistemos pranašumą (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:48 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Eldažnio & Limobus.lt“ komandą (2022 vasario 01 d., antradienis, 21:10 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Coca ‒ Cola“ palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Saldiga ‒ Košmaras“ antroje rungtynių pusėje įveikė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)„Omega“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 20:24 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)Lemiamame mūšyje Roko Ūzo keturgubas dublis ir „Donelaičio“ pergalė prieš „SDG & Gym+ Volintą Group“ bei patekimas į finalą (2022 birželio 01 d., trečiadienis, 20:36 val.)Visas rungtynes vargę „Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ po pratęsimo įveikė „Plastena“ ekipą (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Menų kambarys ‒ BC „Rhino“  iškovojo pergalę, tačiau į kitą etapą pateko „Donelaičio“ (2022 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)Po atkaklios kovos Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ įveikė „Plastenos“ ekipą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 20:27 val.)