SDG & Gym+ & Volinta Group vs Kaunas Metal (60:59)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 balandžio 06 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„SDG & Gym+ & Volinta Group“ iškovojo pergalę, tačiau į kitą etapą žengė „Kaunas Metal“ (60:59)

2022 balandžio 06 d., Trečiadienis, 23:43 val., peržiūros: 380

2022 balandžio 06 d., trečiadienis, Kauno švaros sporto salėje įvyko įmonių lygos, antrosios aštuntfinalio rungtynės kur susitiko šeimininkai „SDG & Gym+ & Volinta Group“ ir svečiai „Kaunas Metal“.

Rungtynės prasidėjo tragiškai abiems komandoms, visi metimai skriejo pro šalį ir prabėgus daugiau nei pusei kėlinio, švieslentė vis dar rodė 0:0. Visgi nesėkmingą ruožą nutraukė L.Chalytovas įmesdamas dvitaškį metimą, tačiau švieslentė po pirmojo kėlinio rodė vienženklius skaičius (9:6). Antrąjame kėlinyje vyko atkakli kova ir persvarą išlaikė šeimininkai, kurie po baigiantis kėliniui pirmavo (26:21).

Trečiąjame kėlinyje ir toliau vyko lygi kova, tačiau „SDG & Gym+ & Volinta Group" sugebėjo spurtuoti 15:2, kas leido prieš lemiamą ketvirtį įgyti dviženklį pranašumą kuris garantuotų patekimą į kitą etapą (48:34). Visgi šeimininkai niekaip negalėjo sustabdyti T. Žūtauto ir vis siuntė jį prie baudų metimo linijos. Tokiu būdu sumažinę atsilikimą „Kaunas Metal“ jo nebeišvaistė ir nors rungtynės buvo pralaimėtos, tačiau pavyko žengti į kitą etapą. Galutinis rezultatas šeimininkų naudai 60:59 (9:6, 17:15, 22:13, 12:25).

9 taškai

SDG & Gym+ & Volinta Group iškovojo pergalę prieš „Promatik“ (86:67) (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 21:59 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ be kovos nugalėjo „Eldažnis & Limobus.lt“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 22:15 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ nugalėjo „Promatik“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 20:53 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ išlygino pusfinalio serijos rezultatą prieš „Donelaičio“ (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 21:32 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:51 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vilmista“ ekipą (2022 kovo 04 d., penktadienis, 20:19 val.)„SDG & GYM + & Volinta Group“ antrą kartą įveikė „Omegą“ ir žengė į pusfinalį (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 21:25 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ lengva pergale pradėjo sezoną (2021 lapkričio 08 d., pirmadienis, 22:41 val.)Po atkaklios kovos „SDG & Gym+ & Volinta Group“ įveikė „Kelių priežiūrą“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 19:43 val.)„Freda“ po nelengvos kovos palaužė „Kaunas Metal“ (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 21:51 val.)