Remza vs Adma (76:98)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 24 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

Antroje rungtynių pusėje „Adma“ įveikė „Remzą“

2021 lapkričio 24 d., Trečiadienis, 21:26 val., peržiūros: 246

Lapkričio 24 dieną Šv. Kazimiero progimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Remza" priemė svečius "Adma" komandą. Abi komandos buvo iškovoję po dvi pergales ir pralaimėjų nebuvo patyrę.

Rungtynių pradžioje pirmi taškus pelnė "Remza", bet netrukus "Adma" rezultatą išlygino (2:2). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai, o ketvirtą minutę "Remza" buvo priekyje rezultatu 7:5. Prasidėjus šeštai minutei komandas skyrė šeši taškai (13:7). Po dar dviejų "Remzos" taškų, likus trims su puse minutės "Adma" paprašė minutės pertraukėlės (15:7). Kėlinio pabaigoje "Adma" sumažino varžovų persvarą iki penkių taškų (23:18).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė apyligiai, o sužaidus keturias minutes komandas skyrė šeši taškai (31:25). Prasidėjus antrai kėlinio pusei persvara buvo padidėjusi iki devynių taškų (36:27). Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos "Adma" sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (36:32). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o sužaidus pusę rungtynių komandas skyrė keturi taškai (43:39).

Sužaidus pirmas tris trečio kėlinio minutes komandas skyrė šeši taškai, o priekyje vis dar buvo "Remza" (46:41). Netrukus keturis taškus be atsako pelnė "Adma" (46:45). Likus trims su puse minutės "Adma" pirmavo trims taškais (54:57), o "Remza" paprašė minutės pertraukėlės. "Adma" buvo padidinę persvarą iki devynių taškų, bet paskutinę kėlinio minutę "Remza" priartėjo iki keturių taškų (61:65).

Antrai ketvirto kėlinio minutei baigiantis "Adma" padidino persvarą iki aštuonių taškų (63:71). Baigiantis pirmai kėlinio pusei vis dar užtikrintą persvarą turėjo "Adma" 70:81, o "Remza" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje dar labiau atitrūko "Adma", kuri laimėjo rungtynes rezultatu 76:98.

21 taškas

Antroje rungtynių pusėje „ADMA“ perėmė rungtynių kontrolę ir palaužė „Vilmista“ (60:77) (2021 lapkričio 18 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Remza“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 20:44 val.)Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse „Adma“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 balandžio 11 d., pirmadienis, 20:30 val.)Įtemptoje kovoje „Remza“ įveikė „Omegos“ ekipą (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:23 val.)Tik po pratęsimo „Adma“ įveikė „Freda“ ekipą (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 22:58 val.)Nuo pirmų rungtynių minučių pirmavusi „Remza“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:21 val.)Atkakliose rungtynėse penkiese žaidę „Kaunas Metal“ turėjo pripažinti „Remzos“ pranašumą (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 21:45 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Admos“ pergalė prieš „Fredą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 20:28 val.)Lyderių dvikovoje pergalę pasiekė „Remza“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Adma“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Remzą“ (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:15 val.)