Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ vs Remza (93:105)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 20 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Atkakliose rungtynėse triumfavo „Remza“

2021 gruodžio 20 d., Pirmadienis, 20:44 val., peržiūros: 235

Gruodžio 20 dieną 19:00 val., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos rungtynės, kuriose susitiko „Menų kambarys & BC “Rhino“ ir „Remza“. Rungtynes laimėjo "Remza" rezultatu 93:105 (19:27, 20:21, 28:32, 26:25).

Rungtynes geriau pradėjo „Remza“ komanda, kuri p.uikiai dirbo gynyboje ir neprileisdama varžovų prie savo krepšio, per 5 minutes įgijo 10 taškų pranašumą. Antroje kėlinio pusėje šeimininkai pradėjo regzti daugiau rezultatyvių atakų, bet iki kėlinio pabaigos skirtumo sumažinti nepavyko 19:27. Antrojo kėlino pradžioje „Menų kambarys & BC “Rhino“ surengė spurtą ir ištirpdė varžovų pranašumą iki 3 taškų. „Remza“ treneris iškart reagavo į įvykius aikštelėje ir praprašė minutinės, tačiau aikštelėje vis tiek užvirė arši, tiek emocinė, tiek finzinė kova, kurią po truputį susigražindami pranašumą laimėjo „Remza“. Po dviejų kėlinių rezultatu 39:48 priekyje „Remza“.

Po ilgosios pertraukos „Menų kambarys & BC “Rhino“ iškart bandė mažinti atsilikimą tolimu metimu, tačiau po „Remzos“ spurto 8:0 svečiai įgijo didžiausią šiose rungtynėse – 14 taškų pranašumą, kurį pavyko išsaugoti iki pat trečio ketvirčio pabaigos 67:80. Lemiamas ketvirtis prasidėjo tokiu pačiu scenarijumi kaip ir trečiasis. „Menų kambarys & BC “Rhino“ iškart sumetė kelis tolimus metimus paeiliui ir skirtumas tarp komandų ištirpo iki 5 taškų ir šį kartą svečiams taip lengvai nepavyko susigrąžinti pranašumo. Antroje kėlinio pusėje net kelias minutes komandas skyrė tik 1 taškas, tačiau likus žaisti 2 minutes „Remza“ vis tik susigrąžino pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 93:105.

6 rezult. perd.

Antroje rungtynių pusėje „Adma“ įveikė „Remzą“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)Atkakliose rungtynėse penkiese žaidę „Kaunas Metal“ turėjo pripažinti „Remzos“ pranašumą (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 21:45 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Remza“ palaužė „Donelaičio“ (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 21:30 val.)Lyderių dvikovoje pergalę pasiekė „Remza“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 22:12 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ palaužė „Promatik“ komandą (2022 vasario 08 d., antradienis, 22:02 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje įveikė savo varžovus (2021 lapkričio 21 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Adma“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Remzą“ (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:15 val.)Visas rungtynes pirmavę „Menų kambarys & BC “Rhino“ nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)Nuo pirmų rungtynių minučių pirmavusi „Remza“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:21 val.)Įtemptoje kovoje „Remza“ įveikė „Omegos“ ekipą (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:23 val.)