Kelių priežiūra vs Saldoga ‒ Košmaras (63:80)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 08 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Saldoga-Košmaras“ ekipos pranašumą

2021 gruodžio 08 d., Trečiadienis, 19:43 val., peržiūros: 329

Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Kelių priežiūra" ir "Saldoga-Košmaras".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau pirmieji pranašumą įrodė "Saldoga-Košmaras" ekipa, kuri ketvirčio pabaigoje susikrovė 6 taškų pranašumą ( 17:23). Antrame kėlinyje "Kelių priežiūra" toliau nesugaudė varžovų greitų atakų ir varžovai skaičiavo dviženklį pranašumą. Vis dėlto, aikštelės šeimininkai susitvarkė su gynyba, kur skirtumas ištirpo iki 7 taškų - 31:38

Po ilgosios pertraukos "Saldoga-Košmaras" įjungė aukštesnę pavarą, kur sužaidė sausą atkarpą ir atstatė turėtą dviženklį pranašumą ( 51:60). Lemiamame kėlinyje A.Gudiškis priminė apie save, kur smeigė tolimus metimus ir skirtumas ištirpo iki keturių taškų bei "Saldoga-Košmaras" buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką svečiai atlaikė "Kelių priežiūros" spurtą ir "Saldoga-Košmaras" iškovojo pergalę, rezultatu – 63:80 (17:23, 14:15, 20:22, 12:20)

16 taškų

„Donelaičio“ ekipa turėjo pripažinti „Saldoga-Košmaras“ pranašumą (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Kelių priežiūra“ užtikrintai įveikė „Coca-Cola“ ekipą (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 19:31 val.)„Kelių priežiūra“ lemiamose rungtynėse palaužė „Coca-Cola“ ekipą (2022 gegužės 01 d., sekmadienis, 20:25 val.)„Kelių priežiūra“ palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 21:12 val.)Įmonių lygoje: Išvargta „Kelių priežiūra“pergalė prieš „Promatik“ krepšininkus (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 20:16 val.)„Freda“ nugalėjo „Saldoga ‒ Košmarą“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Kelių priežiūra“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 kovo 09 d., trečiadienis, 19:42 val.)„Kelių priežiūra“ po permainingos kovos iškovojo pirmą pergalę įveikdami „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 19:48 val.)„Omega“ atlošė septynių taškų deficitą ir nugalėjo serijoje „Saldoga ‒ Košmaras“ ekipą (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Freda“ lengvai palaužė „ Saldoga ‒ Košmarą“ (2021 gruodžio 09 d., ketvirtadienis, 23:44 val.)