Kelių priežiūra vs Promatik (58:56)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 12 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Įmonių lygoje: Išvargta „Kelių priežiūra“pergalė prieš „Promatik“ krepšininkus

2022 sausio 12 d., Trečiadienis, 20:16 val., peržiūros: 246

Trečiadienį, Ringaudų pradinėje mokykloje susitiko Įmonių lygos A pogrupio komandos. Šeimininkai- "Kelių priežiūra" priėmė svečius- "Promatik". Visas rungtynes lygiai žaidusius komandos, išsiaiškino tik ketvirtajame kėlinyje, kur labiau fortūna šypsojosi „Kelių priežiūra“ komandai, kuri įveikę svečius dvejais taškais 58:56 (14:15, 17:10, 7:15, 20:16)

Pirma rungtynių pusė prasidėjo apylygiai, abejos komandos stengėsi žaisti kietai bei realizuoti metimus už tritaškio linijos. Tritaškius geriau sekėsi mesti šeimininkams (3/8), svečiams pavyko įmesti vienu mažiau (2/8), tačiau svečiai daugiau realizavo dvitaškių bei po pirmojo kėlinio turėjo minimalią persvarą 14:15. Antrajame kėlinyje šeimininkai pradėjo žaisti komandinį žaidimą. Greitomis atakomis pabėgę "Kelių priežiūra" į ilgąją pertrauką išsinešė šešių taškų persvarą 31:25.

Trečiajame kėlinyje šeimininkams sunkiai sekėsi realizuoti tritaškius (1/10), tuo pasinaudoję svečiai surengė keletą sėkmingų greitu atakų bei pasibaigus trečiojo kėlinio paskutiniai minutei, turėjo susigražinę minimalią persvarą: 40:38. Ketvirtajame kėlinyje geras N. Aleknavičiaus žaidimas nepadėjo svečiams išnešti sveiko kailio. Rungtynių pabaigoje 3 likę "Promatik" turėjo pripažinti "Kelių priežiūra" pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas: 58:56.

7 taškai

Įmonių lygoje: užtikrinta Kelių Priežiūra pergalė prieš Vilmista (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 20:14 val.)Įmonių lygoje: „Donelaičio“ įveikė „Kelių priežiūra“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Kelių priežiūra“ turėjo pripažinti „Saldoga-Košmaras“ ekipos pranašumą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 19:43 val.)Permainingoje dvikovoje ‒ K. Timofejevo vedamos „Omega“ ekipos pergalė prieš „Promatik“ (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 20:21 val.)Įmonių lygoje: Promatik įveikė Kelių priežiūra (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:51 val.)„Kelių priežiūra“ palaužė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 21:12 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta Plastena pergalė prieš Kelių priežiūra (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Kelių priežiūra“ užtikrintai įveikė „Coca-Cola“ ekipą (2022 balandžio 20 d., trečiadienis, 19:31 val.)„Kelių priežiūra“ lemiamose rungtynėse palaužė „Coca-Cola“ ekipą (2022 gegužės 01 d., sekmadienis, 20:25 val.)Nesunkioje kovoje „Donelaičio“  įveikė „Promatik“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 22:10 val.)