Saldoga ‒ Košmaras vs SDG & Gym+ & Volinta Group (62:48)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 16 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ V. Kuprevičiaus progimnazija, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Saldiga ‒ Košmaras“ antroje rungtynių pusėje įveikė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą

2021 gruodžio 16 d., Ketvirtadienis, 21:27 val., peržiūros: 302

Gruodžio 16 dieną V. Kuprevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Saldoga – Košmaras" priemė svečius "SDG & Gym+ & Volinta Group" komandą. "Saldoga – Košmaras" buvo laimėję dvi rungtynes ir tris pralaimėję. "SDG & Gym+ & Volinta Group" sąskaitoje buvo trys pergalės ir du pralaimėjimai.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, sužaidus dvi minutes rezultatu 0:2 pirmavo "SDG & Gym+ & Volinta Group". Sužaidus pusę kėlinio svečiai buvo priekyje rezultatu 3:6. Prasidėjus antrai kėlinio pusei keturis taškus be atsako pelnė "Saldoga – Košmaras" (7:6), o "SDG & Gym+ & Volinta Group" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje "Saldoga – Košmaras" padidino persvarą iki 7 taškų (16:9).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (18:11). Šeštą minutę skirtumą "SDG & Gym+ & Volinta Group" sumažino iki trijų taškų (22:19), o "Saldoga – Košmaras" paprašė minutės pertraukėlės. Aštuntą minutę "Saldoga – Košmaras" vis dar pirmavo trim taškais (27:24). Baigiantis kėliniui "Saldoga – Košmaras" padidino persvarą iki penkių taškų (32:27).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes "Saldogos – Košmaro" persvara sumažėjo iki dviejų taškų (33:31). "SDG & Gym+ & Volinta Group" penktą minutę turėjo keturių taškų persvarą (33:37), o "Saldoga – Košmaras" paprašė minutės pertraukėlės. Po jos keturis taškus be atsako pelnė "Saldiga – Košmaras", o "SDG & Gym+ & Volinta Group" stabdė rungtynes minutės petraukėle. Kėlinio pabaigoje komandos žaidė kietai ir greitai, o sužaidus tris kėlinius rezultatu 46:41 pirmavo "Saldoga – Košmaras".

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandos gynėsi be klaidų – rezultatas išliko toks pat. Ketvirtą minutę, po puikiai sužaistos šeimininkų atkarpos persvara padidėjo iki 11 taškų (54:43). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos, komandas skyrė 10 taškų (56:46). Per likusį laiką "SDG & Gym+ & Volinta Group" intrigos neatkūrė ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 62:48.

6 taškai

„Omega“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2022 sausio 03 d., pirmadienis, 20:24 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vilmista“ ekipą (2022 kovo 04 d., penktadienis, 20:19 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Coca ‒ Cola“ palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandą (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 20:26 val.)Menų kambarys ‒ BC „Rhino“ turėjo pripažinti „SDG & Gym+ & Volinta Group“ komandos pranašumą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 21:31 val.)„Promatik“ po atkaklios kovos palaužė „SDG & Gym+ & Volinta Group“ (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Rimo & Patikima linija“ ketvirtajame kėlinyje nusileido „SDG & Gym+ & Volinta Group“ (46:69) (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 21:05 val.)„Kaunas Metal“ po permainingos kovos laimėjo dvikovą prieš “SDG & Gym+ & Volinta Group“ (2022 balandžio 05 d., antradienis, 23:19 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 20:42 val.) „Saldoga ‒ Košmaras“ pergalę pasiekė tik pačioje rungtynių pabaigoje (2022 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 21:23 val.)„Saldoga ‒ Košmaras“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 20:48 val.)