Vilmista vs Eldažnis & Limobus.lt (81:67)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 07 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Puikus rungtynių startas nulėmė „Vilmistos“ pergalę

2021 lapkričio 07 d., Sekmadienis, 20:08 val., peržiūros: 258

Lapkričio 7 dieną, 17:30 val., Kauno TPMC sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos „Vilmista“ (šeimininkai) ir "Eldažnis & Limobus.lt" (svečiai). Labai gerai rungtynes pradėję "Vilmistos" krepšininkai dar pirmojo kėlinuko metu susikrovė dviženklį pranašumą ir daugiau nebeleido varžovams persverti rezultato. Didesnį ar mažesnį pranašumą šeimininkai išlaikė iki pat finalinės sirenos ir laimėjo rungtynes rezultatu 81:67 (26:12, 21:25, 17:19, 17:11).

Rungtynes "Vilmista" pradėjo itin galingai, komanda pataikė kone viską ir žaibiškai nutolo per dviženklį atstumą. "Eldažnis & Limobus.lt" reakcija buvo pavėluota, komanda po pertraukėlės sugebėjo atsitiesti, bet dabar jau reikėjo vytis nutolusius priešininkus. Iki pat ilgosios pertraukos "Vilmista" išliko priekyje ir po dviejų kėlinukų pirmavo rezultatu 47:37.

Antroje rungtynių dalyje "Eldažnis & Limobus.lt" bandė išnaudoti savo ilgą suolelį, tačiau visos jų pastangos nedavė norimo rezultato. Skirtumas kelis kartus buvo sumažėjęs, bet lemiamoje atkarpoje "Vilmista" dar labiau nutolo ir taip panaikino bet kokią intrigą. Susitikimas baigėsi rezultatu 81:67.

Martynas Simanavičius

Visas rungtynes pirmavę „Menų kambarys & BC “Rhino“ nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„SDG & Gym+ & Volinta Group“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vilmista“ ekipą (2022 kovo 04 d., penktadienis, 20:19 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ pirmoji „Rimo & Patikima linija“ pergalė (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Vilmista“ rungtynių pabaigoje palaužė „Rimo & Patikima linija“ (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 21:05 val.)„Promatik“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Plastenos“ penketukas susitvarkė su „Vilmistos“ šešetuku (2022 vasario 24 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)Antroje rungtynių pusėje „ADMA“ perėmė rungtynių kontrolę ir palaužė „Vilmista“ (60:77) (2021 lapkričio 18 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)„Kaunas Metal“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Eldažnis & Limobus.lt“ pasipriešinimu (2021 gruodžio 17 d., penktadienis, 21:42 val.)Nuo pirmų rungtynių minučių pirmavusi „Remza“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:21 val.)„Promatik“ pasiekė užtikrintą pergalę (2022 kovo 01 d., antradienis, 22:40 val.)