Adma vs Freda (104:98)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 gegužės 05 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Tik po pratęsimo „Adma“ įveikė „Freda“ ekipą

2022 gegužės 05 d., Ketvirtadienis, 22:58 val., peržiūros: 386

Ketvirtadienį, gegužės 5 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmosios pusfinalio varžybos tarp šeimininkų – „Adma“ bei svečių - „Freda“.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo taškas į tašką – 10:7 ir kiek daugiau nei pusę ketvirčio komandos žaidė apylygiai, tačiau likus žaisti 2 minutėms svečių komanda pradėjo po truputį tolti nuo varžovų. Po pirmojo ketvirčio rezultatu 18:26 priekyje svečiai. Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai surengė spurtą ir išlygino rezultatą. Likusį ketvirčio laiką komandos žaidė apylygiai ir per daug niekas nepasikeitė. Po dviejų ketvirčių rezultatas lygus – 46:46.

Po ilgosios pertraukos ekipos apsikeisdavo sėkmingomis atkarpomis ir šeimininkai išlaikė turėtą pranašumą. Vis dėlto, šeimininkai gavo greitų atakų, o svečiai rinko lengvus taškus ( 66:69). Ketvirtame ketvirtyje šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir su kiekviena minute mažino skirtumą, kur sužaidus pusę ketvirčio komandas skyrė vienas taškas. Rungtynių pabaigoje „Freda“ išlaikė iniciatyvą savo rankose ir sunkia kova iškovojo pratęsimą, rezultatu – 86:86.

Pratęsime toliau tarp komandų vyko kieta kova ir kiekvienas taškas buvo aukso vertės. Vis dėlto, „Adma“ pasigynė nuo lemiamos atakos ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu – 104:98.

Paulius Parachomikas

Visas rungtynes pirmavę „Freda“ įveikė „Promatik“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 23:17 val.)Antroje rungtynių pusėje „Adma“ įveikė „Remzą“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)Galingu greitu puolimu „Freda“ lengvai įveikė „Donelaičio“ komandą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Adma“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 22:04 val.)Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse „Adma“ lengvai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 balandžio 11 d., pirmadienis, 20:30 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Admos“ pergalė prieš „Fredą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 20:28 val.)„Adma“ patiesė „Fredą“ ir tiesiausiu keliu žengė į finalą (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:27 val.)Antroje rungtynių pusėje „Freda“ įveikė „Coca ‒ Colą“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Adma“ triuškinama persvara įveikė „Hidraulines sistemas“ (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 22:50 val.)„Adma“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 vasario 15 d., antradienis, 20:25 val.)