Freda vs Remza (77:86)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2022 gegužės 27 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Remza“ čiupo „Įmonių“ lygos bronzą

2022 gegužės 27 d., Penktadienis, 20:00 val., peržiūros: 437

Penktadienį, gegužės 27 dieną, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko „Įmonių lygos“ rungtynės dėl trečiosios vietos – tarp nominalių aikštelės šeimininkų „Freda“ bei svečių „Remza“.

Rungtynes komandos pradėjo apsimiegojusios, prametė kelis patogius metimus ir rezultatyvumu nežibėjo. Pirmesni įsibėgėjo „Remzos“ vyrukai, kurie sužaidė gerą atkarpą ir įgijo 12-os taškų pranašumą. „Fredos“ ekipa, tuo tarpu, strigo ir per septynias sužaistas minutes, sugebėjo pelnyti vos keturis taškus. Po gero miego prabudusi „Freda“ sugebėjo pelnyti dešimt taškų be atsako ir sugrįžo į rungtynes. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:21. Antrojo ketvirčio pradžioje rezultatas išsilygino ir tuomet komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais. Įpusėjus ketvirčiui, “Remza” sumetė tris tolimus metimus paeiliui ir vėl kiek nutolo nuo savo varžovų. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 33:41.

Trečiąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo „Remza“, kurie spurtavo 13:3 ir įgijo jau solidesnį dviženklį pranašumą. Antroje ketvirčio pusėje „Freda“ atgijo ir sužaidė sėkmingesnę atkarpą, kuri leido jiems atstatyti „status quo“, kuris buvo prieš šį ketvirtį. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 55:63. Lemiamo ketvirčio pirmoje pusėje komandos ir toliau keitėsi sėkmingais išpuoliais, tad skirtumas tarp jų per daug nekito. Antroje ketvirčio pusėje „Remza“ ir toliau sėkmingai išlaikė savo varžovus užnugaryje ir neleido jiems pagalvoti apie pergalę. Bronziniame finale „Remza“ įveikė „Fredą“, o galutinis rungtynių rezultatas 77:86.

Mažojo finalo MVP: Renatas Issak ("Remza")

Darius Didžiūnas

„Freda“ nugalėjo „Promatik“ ekipą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:18 val.)Įtemptoje kovoje „Remza“ įveikė „Omegos“ ekipą (2022 kovo 07 d., pirmadienis, 20:23 val.)„Adma“ patiesė „Fredą“ ir tiesiausiu keliu žengė į finalą (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:27 val.)Galingu greitu puolimu „Freda“ lengvai įveikė „Donelaičio“ komandą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2022 kovo 16 d., trečiadienis, 21:47 val.)„Freda“ lengvai nugalėjo „Rimo & Patikimą liniją“ (2022 sausio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.)Tik po pratęsimo „Adma“ įveikė „Freda“ ekipą (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 22:58 val.)„Remza“ nugalėjo aktyviai besipriešinusius „Coca ‒ Colą“ (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Freda“ sutriuškino savo varžovus (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 21:01 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Remza“ palaužė „Donelaičio“ (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 21:30 val.)