Cramo vs Coca-Cola (77:75)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 19 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

P.Šilkaitis išplėšė pergalę „Cramo“ prieš „Coca ‒ cola“ ekipą

2020 sausio 19 d., Sekmadienis, 17:14 val., peržiūros: 746

Sekmadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Cramo“ ir „Coca – cola“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Coca – cola“, tačiau „Cramo“ sugebėjo įjungti aukštesnę pavarą ir išlyginti rezultatą. Ketvirčio pabaigoje svečiai persvėrė iniciatyvą į savas rankas, bet puikus varžovų puolimas sumažino skirtumą iki minimalaus (22:23). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, tačiau „Cramo“ pristabdė įsibegėjusius varžovų žaidėjus, kur surezgė keletą greitų atakų ir susikrovė 7 taškų pranašumą – 43:36

Po ilgosios pertraukos „Cramo“ toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose, bet „Coca – cola“ surengė spurtą ir ketvirčio pabaigoje komandas skyrė tik vienas taškas ( 61:60). Lemiamame kėlinyje svečiai toliau tolo nuo varžovų ir „Cramo“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką „Coca – cola“ ekipa dengėsi zonine gynyba, o tai davė vaisių, kur jiems pavyko išlaikyti minimalų pranašumą. VIs dėlto, paskutinėmis sekundėmis „Cramo“ ekipas narys, R.Valiulis, turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau antras baudos metimas skriejo pro šalį, o P.Šilkaitis likus sekundei atsikavojo kamuolį ir staigiu metimu išplėšė pergalę, rezultatu – 77:75 (22:23, 21:13, 18:24, 16:15)

Ketvirtajame kėlinyje siautėjęs R.Valiulis išplėšė „Cramo“ pergalę prieš „Festo“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 17:46 val.)„Cramo“ išvargo pergalę prieš „Kaunas metal“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Tiki & ITAB“ turėjo pripažinti „Coca ‒ Cola“ pranašumą (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)Antroje rungtynių pusėje „Cramo“ įrodė pranašumą prieš „Ulmą“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 16:36 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ atsirevanšavo „Coca-Cola“ ekipai (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Cramo“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „„Glasma Service“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 16:48 val.)„Cramo“ turėjo vargo su „Tiki & ITAB“ ekipa (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 17:00 val.)„Plastena“ įveikė „Cramo“ ekipą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 21:44 val.)Trečiajame kėlinyje reikalus išsprendę „Coca ‒ Cola“ susitvarkė su „Festo“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Remza“ įveikė „Cramo“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:55 val.)