Hidraulinės sistemos vs Raben Lietuva (71:61)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 20 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Antroje rungtynių pusėje „Hidraulinės sistemos“ įrodė pranašumą prieš „Raben Lietuva“ ekipą

2019 spalio 20 d., Sekmadienis, 21:53 val., peržiūros: 878

Sekmadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Hidraulinės sistemos“ ir „Raben Lietuva“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „ Raben Lietuva“, kuri pademonstravo puikų pataikymą ir greitai atitrūko nuo varžovų. „Hidraulinės sistemos“ susirinko kuklia sudėtimi, kur vargo prieš varžovus pirmame kėlinyje ir tik ketvirčio pabaigoje sugebėjo prisivyti varžovus ( 16:18). Antrame ketvirtyje įpusėjus kėlinukui „Hidraulinės sistemos“ tolimų metimų dėka persvėrė rezultatą į savas rankas ( 24:22), Po minutės pertraukėlės toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir šeimininkai sugebėjo išsaugoti tik minimalų pranašumą – 33:31

Po ilgosios pertraukos ėmė ryškėti aikštelės šeimininkų pranašumas,o „Raben Lietuva“ niekaip neišlipo iš duobės ir komandas skyrė 15 taškų (57:42). Lemiamame kėlinyje svečiai kilo į šturmą, kur skirtumas pradėjo grėsmingai tirpti ( 67:57), tačiau „Hidraulinės sistemos“ atsilaikė prieš varžovų spurtą, kur išsaugojo turėtą pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 71:61 (16:18, 17:13, 24:11, 14:19)

Antroje pusėje atsibudusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Telia“ ekipą (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 18:27 val.)Po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Plastena“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Telia“ ekipa (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Telia“ pergalė prieš „Raben Lietuva“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:23 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai nugalėjo „Raben Lietuva“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 19:21 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Omega“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 01:03 val.)„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Hidraulinės sistemos“ ekipos tolimi metimai atnešė pergalę prieš „Vilmista“ krepšininkus (2020 vasario 21 d., penktadienis, 20:03 val.)Košmariškai puolime atrodę „Hidraulinės sistemos“ nepasipriešino „Ryternai“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 19:38 val.)